Türkiye Festivali’nde Antalya’ya Yoğun İlgi

Haberler10 Ağustos 2018
507 OKUNMA
Paylaş

Rusya’nın başkenti Moskova’da gerçekleşen Türkiye Festivali’nde Antalya’nın tanıtımına katkı veren Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) Başkanı Yeliz Gül Ege, Moskova’nın sevilen parklarından Krasna Presnaya'da gerçekleşen festivale yoğun bir ilgi olduğunu söyledi. Başkan Gül Ege, “Destinasyonlar içinde özellikle Antalya’ya yoğun ilgi var. Bugün iş çıkışı ve hafta sonu katılımın artmasını bekliyoruz” dedi. 

Rusya'nın başkenti Moskova'da en kapsamlı ve yüksek katılımlı etkinlik olan Türkiye Festivali, başladı. Antalya’nın iki önemli turizm pazarından biri Rusya’nın başkenti Moskova’nın tam merkezinde gerçekleşen festivale katılan ATAV Başkanı Yeliz Gül Ege, fuara olan ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Özellikle Antalya destinasyonuna yoğun bir ilgi olduğuna dikkat çeken Başkan Gül Ege, “Destinasyonlar içinde özellikle Antalya’ya yoğun ilgi var. Bugün iş çıkışı ve hafta sonu katılımın artmasını bekliyoruz. Festivale katılım konusunda hava koşulları ve festivalin açık havada yapılması da lehimize, katılımcılar tüm gün burada vakit geçirebiliyor. Rusya, Antalya turizmi için büyük bir potansiyel, Türkiye Festivali ikinci kez düzenlemesine ragmen fuarlardan çok daha etkili. Festivalin önümüzdeki yıllarda değerinin giderek artacağını düşünüyorum.” dedi. 
Türkiye Festivali, 12 Ağustos Pazar akşamı sona erecek.
 


507 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!