Ünlü Yönetmen Guy Ritchie'nin Filminin Çekimleri Antalya'da Başladı

Haberler27 Şubat 2023
891 OKUNMA
Paylaş

Ünlü yönetmen Guy Ritchie, başrollerini Henry Cavill ve Eiza Gonzalez'in paylaşacağı "The Ministry Of Ungentlemanly Warfare" filminin çekimlerine Antalya'da başlandı.

Son olarak "Servet Operasyonu" filminin çekimlerini Antalya'da yapan İngiliz yönetmen Ritchie,kenette ikinci filmi için de "motor" dedi.

Senaristliğini Paul Tamasy ile Damien Lewis'in üstlendiği Hollywood yapımı filmin çekimleri, EXPO 2016'nın botanik parkı başta olmak üzere Demre, Muratpaşa, İbradı, Konyaaltı, Kemer, Akseki, Serik, Finike, Alanya, Döşemealtı ve Manavgat ilçelerinde gerçekleştirilecek. Film çekimleri nisana kadar devam edecek. Savaş, dram ve tarih içerikli filmin başrollerini İngiliz aktör Henry Cavill ile Meksikalı oyuncu ve şarkıcı Eiza Gonzalez paylaşıyor.

Yönetmen ve başrol oyuncuları, Antalya'da 5 yıldızlı bir otelde konaklıyor.


İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen filmin konusu ise şöyle:

"İngiliz ordusu, Alman ordusu tarafından yenilgiye uğratılmaktadır. Bu durum üzerine Winston Churchill, centilmen savaş kurallarını bir kenara bırakarak bir karşı hamle yapmak ister. Amacı, bir asker topluluğunu düşman hattının arkasına gizlice sızdırmaktır. Askerler hayati tehlikesi olan bu planı, öldürülme ihtimallerini bilerek kabul eder. Sağlam bir birlik kurulmasıyla Naziler'e karşı önemli galibiyetler elde edilir."


891 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!