Akdeniz Üniversitesi Etrafında Gidilebilecek 7 Mekan

Şehrini Tanı16 Ağustos 2018

Son dönemlerde üniversite etrafındaki mekanların sayısı giderek artı, sayı artınca da haliyle hangisine gitsem, acaba nasıl bir yer gibi sorularınız vardır. Seçmekte zorlanıyorsanız buyurun biz size yardımcı olalım.

1-Bayram Efendi Osmanlı Kahvecisi - Kültür

Çok sevdiğiniz Osmanlı Kahvecisi için çok da uzağa gitmemize gerek kalmadı. Artık Kültür Mahallesi’nde bir şubesi var. O kadar kalabalık oluyor ki, kimi zamanlar oturacak yer olmuyor. Ama siz yine de akşam ders çıkışlarında bir yorgunluk kahvesini içmeden eve dönmeyin. 

2-Lykia Cafe & Bistro

Farklı mutfakları denemek istiyorsanız ve aynı şeyleri yemekten sıkıldıysanız burası tam da size göre. Çok zengin bir mutfağı var. Köri soslu tavuğu şahane.

3-Rıhtım Döner

Öğrencilerin en yakın dostu, sınav haftalarının kurtarıcısı; Rıhtım Döner. Enfes İskenderun usulü dönerinden vazgeçemeyeceksiniz. Üstelik döneri yapan ustalar da Hataylı. Buradan size küçük bir not; eğer Hataylıysanız size torpil de geçiyorlar. 

4-Şamata Extra Cafe

Çoğu öğrenci evinde televizyon yok, varsa da Lig Tv aboneliği yoktur. Bunların olmaması tuttuğumuz takımın maçını izlememize engel değil. İşte burada öğrencinin yardımına Şamata Cafe yetişiyor. Tüm Lig Tv maçlarını burada izleyebilirsiniz.

5-Vitamin Dede - Waffle

Biraz da vitamin alalım ki iyi ders çalışabilelim. Vitamin Dede’nin taze sıkılmış meyve suları ve lezzetli, bol meyveli waffleları tam da size göre. Üstelik fiyatları da çok uygun. 

6- Pumpkin Park

Makul fiyatları, keyifli dekorasyonuyla, lezzetli yemekleriyle arkadaşlarınızla gidip eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Düzenledikleri salsa gecelerini de kaçırmayın deriz.

7-MyMoon Cafe

Konseptiyle gençlerin kalbini çalmayı başaran mekan, menüsü ve fiyatlarıyla yüz güldürüyor. Yemekten kahveye her şeyi bulabileceğiniz bir mekan. Son olarak, 7/24 açık olması da öğrenciler gözünde en sevilen mekanlardan olmasına katkısı büyük, ekleyelim.

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!