Antalya'da 7 Farklı Kitleye Seslenen 7 Farklı Sinema

Şehrini Tanı16 Temmuz 2018
33.6B OKUNMA
Paylaş

Sinema’da ilk aradığımız özellikler nelerdir? Konfor, ses kalitesi, ucuzluk, hepsi…? Bu yazımızda Antalya sinemalarını öne çıkan özellikleriyle bulacaksınız.

4- Shemall AVM Cinema Pink

Koltukları rahat olsun, oturma düzeni iç içe olmasın diye düşünüp sinemada önce konfor arayanlardan iseniz Shemall Sinemaları size bu rahatlığı sunmak için yapılmış

7- Migros Cinemaximum

Sinemada ses düzenine önem verenlerden ve özellikle 3D ve aksiyon filmlerinde aradığınız etkiyi tam yaşamak isteyenlerden iseniz yıllardır Antalya’nın vazgeçilmezi olan Migros Cinemaximum’u tercih edebilirsiniz.

5- Megapol Sinemaları

Ben üniversiteliyim, çok sosyalim, haftada 2-3 film izlerim, koltuğumda kaz tüyü olmasa da olur diyenlerdenseniz Meltem’deki Megapol Sinemaları’nı deneyin. 

1- Mall Of Antalya Cinetech

Sinemada  ilk önem verdiğiniz uygun fiyat ise, hiç düşünmeden Mall Of Antalya Cinetech Sinemaları’na uğrayın. Hafta içi 8 tl, hafta sonu 10 tl olan sinema fiyatı sayesinde vizyondaki tüm filmleri kaçırmadan izleyebilirsiniz. Şehir merkezinin biraz dışında olsa da, tramvay ile çok kısa bir zamanda ulaşabilirsiniz. Ayrıca, tüm salonlarında kullanılan ses teknoloji sistemleri ile kendinizi filmin içinde hissedeceksiniz.

6- Antalya Plaza 2000

Şimdi sen lise çağındasın, dershanede yoğun vakit harcıyorsun, üniversiteye girmenin zorluğunu düşünmek bile seni yoruyor diyelim, o zaman kendini Aksin Plaza’ya at, zaten tüm dersaneler  yanı başında :) Özellikle popüler filmlerde sinemaların fazla kalabalık olmasından şikayetçi olanlar için de fazla yoğun olmaması nedeniyle nispeten daha iyi bir alternatif olabilir. Biraz zorlamayla kız arkadaşınıza “senin için sinema kapattım” bile diyebilirsiniz.

3- Markantalya Cinemaximum

Az önce söylediğimiz aksine; salonda doluluk, filmlerde bol alternatif ve güncellik arayanlar için şehrin merkezinde Markantalya’ya uğrayıp sinema keyfini yaşabilirsiniz. 

2- Antalya Terracity Cinema Pink

Sinemada önceliğim konfor diyenler için Antalya Terracity AVM'de yer alan Cinema Pink'ten daha rahatı yok. Ayrıca vizyona giren tüm yerli ve yabancı filmlere de ulaşabiliyorsunuz, sevdiklerimle arama mesafe girmesin diyenlere özel de çift kişilik koltuklar var. Kısacası bütçeyle ilgili bir sıkıntınız yoksa Terracity Cinema Pink, ilk tercihiniz olsun.

33.6B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

İlgili İçerikler

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!