Antalya'da Alışverişi Ucuza Getirebileceğiniz 7 Mekan

Şehrini Tanı17 Ağustos 2018
81.8B OKUNMA
Paylaş

Hanımlar koşun! Bu listede sizin için Antalya'da ki en uygun alışveriş yapabileceğiniz 7 yeri listeledik.

1- Addax

Addax, burada gezerken dünya moda trendlerine uygun özel ürünler ile alışveriş yaparak tarzınıza yenilik katabilirsiniz. Fiyatlar oldukça makul şık bir elbise almak istiyorsanız en fazla 50TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

2- Çarşamba Pazarı

Adı üzerinde çarşamba günleri Sigorta Hastanesi'nin arkasında kurulan çok acımasız bir pazar.

İkinci katında odanızı değiştirecek çarşambaya özgü tasarımlara markalardan ayakkabılara, gece elbiselerinden, salaş hatta vintage tarzlara hitap eden muhteşem cüzdan bıraktıran pazar. (sermayesiz gitmeyin)

3- Cumartesi Pazarı (Nam-ı Diyar Sosyete Pazarı)

Tanınmamak üzere büyük gözlüklü kadınlara rastlayabileceğiniz bir pazar olup Laura alışveriş merkezine dönmeden hemen solda kalıyor. Bir anda bomboş olan otobüsten anlayabilirsiniz.

A dan Z ye her yaşa her bedene ve zevke hitap eden biraz tuzlu ama adının hakkını veren bir Pazar.

4- Ambar

Her yerdeler. Kadınlara hitap eden mağaza olup erkeklerin çoğu zaman dışarda ecel terleri döktüğü ama faturayı görünce ılık bir oh çektikleri mağaza. Her erkeğin hayali her kadının kaliteli ucuzluğa sahip olabileceği mağaza.( çocukları babaya bırakın)

5- Mnc Maniac

Işıklar Caddesi'nde yer alan Maniac Mağazası için keseye uygun kıyafetin adresi diyebiliriz. Üstelik sadece cebe uygun değil, günlük giyime dair arayacağınız tüm çeşitleri bulabileceğiniz, görsel olarak güzel görünen kıyafetlerin de adresi. Üstelik Yaz mevsiminde 3 liraya bile tshort bulabilirsiniz.

6- Moda Line Park

Antalya'da birçok mağazası bulunan Moda Line Park, abiyeden tüm kadın giyim ürünlerine seçenek sunan, hem güzelliğinize güzellik katacak hem cebinizi yakmayacak adres. Sıf marka diye onlarca lira fazla para vermek istemiyorum, hem güzel olmak hem de uygun fiyata alışveriş yapmak istiyorum diyorsanız, Moda Line Park tam size göre.

7- Deniz Nişantaşı

Güllük Caddesi'nde yer alan Deniz Nişantaşı, bu caddeye uğradığınızda ilk ziyaret etmeniz gereken adreslerden biri. 5 liradan başlayan giyim ürünleri doyasıya alışveriş yapmanızı sağlayacak, çeşit çeşit giyinmek isteyenler için birebir olan Deniz Nişantaşı'nın kot pantolonlarına da bir göz atın deriz.

81.8B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

İlgili İçerikler

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!