Antalya'da Çocuklarınızla Eğlenceli Vakit Geçireceğiniz 7 Yer

Şehrini Tanı08 Ağustos 2018
730 OKUNMA
Paylaş

Çocuklarınızı hep kapalı alanlara götürmekten hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldınız mı? Hem sizin hem çocuğunuzun sıkılmaması için birlikte eğlenceli anılar edineceğiniz 7 önerimizi okuyabilirsiniz.

1-Ters Ev

İlginç bir deneyim arıyorsanız Ters Ev'i mutlaka ziyaret etmelisiniz. Hem çok eğlenecek hem de çok şaşıracaksınız. Eğlenceli fotoğraflar çekerek bu keyifli gününüzü ölümsüzleştirebilirsiniz.

Biletler için buraya tıklayınız

 

 

2-Denizaltı Nemo

Kaleiçi'nden başlayan Denizaltı Nemo Turu her salı-çarşamba-perşembe-cumartesi-pazar günleri sizi bekliyor. Tecrübeli pilotlar eşliğinde Akdeniz sularının 35 metre derinliğinde eşsiz bir macera yaşayabilirsiniz.

Biletler için buraya tıklayınız.

3-Buzlu Spor Buz Pisti

Antalya sıcağında buz pateni fikri kulağa harika geliyor. Çocuklarınızla beraber hem spor yapabilir hem eğlenebilir hem de serinleyebilirsiniz. Erasta AVM içerisinde bulunan buz pisti haftanın 7 günü hizmetinizde.

Biletler için buraya tıklayınız

4-DinoPark

İçinde Zip Line, Trambolin, Fosil Havuzu gibi birbirinden farklı aktiviteler barındıran DinoPark son derece gerçekçi dinazor maketleriyle insanı etkiliyor. 7D sinemada çocuğunuzla farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Çocuğunuz başka aktivitelerdeyken siz de yetişkinlere özel korku tünelini deneyebilirsiniz. 

Biletler için buraya tıklayınız.

5- Kum Heykel Müzesi

Devasa boyutlarda bir çok eserin sergilendiği Kum Heykel Müzesi katılan sanatçı sayısı, kullanılan kum miktarı gibi özellikleriyle dünyanın en büyük kum heykel etkinliklerinin arasındadır. Böyle bir fırsatı kaçırmayın deriz. Çocuklarınızı da alıp bu müzeyi keşfe çıkın.

Biletler için buraya tıklayınız.

6- Antalya Aqualand

Dolu dolu bir gün geçirmeye hazır mısınız? Her saat farklı aktivitesi, onlarca kaydırağı olan Antalya Aqualand sizi neşe dolu dünyasına davet ediyor. Bu sıcakta serinlemek ve eğlenmek için daha iyi bir adres olamaz.

Biletler için buraya tıklayınız.

7- Antalya Aquarium & Snow World

Yazın zaten çok sıcak kışın da kar göremiyoruz diye üzülüyorsanız hiç üzülmeyin. Çocuğunuzla kar topu oynayabileceğiniz kızak kayabileceğiniz Snow World size yazın ortasında kışı getiriyor. Buzdan yapılmış şahaserlere bakabilir ya da karların arasında sıcak içeçeklerinizi yudumlayabilirsiniz.

Biletler için buraya tıklayınız.

730 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!