Antalya'da Sahne Alan En İyi 7 Müzik Grubu

Şehrini Tanı16 Temmuz 2018
13.5B OKUNMA
Paylaş

İnsan ruhu, dinlediği müziğe göre şekil alıyor. Bazen öyle sesler öyle sözler var ki insanı ya kendine getiriyor ya da kendinden götürüyor. Bir kez çıkaralım kulaklığı, çıkarım ceplerden elleri ve en iyileri dinleyelim.

1-Cambaz

Nisan 2009 da kuruldular. Repertuarları pop-rock üzerine ağırlıklı şarkılar olsa da solistlerinin (Okan Altaş) güçlü sesi ve grubun doğal uyumu her şarkıyı kaldırabilecek potansiyelde.

Pazartesi/ Cumartesi : Tudors Pub

Cuma: Tudors Arena

Çarşamba/Pazar: Jolly Joker Pub 

2-Avaz

2009 yılında kuruldular. Rock soundlu müzikle ilgilenmek dışında muhteşem coverları ve kendi besteleri var. O kadar keyifli enerjileri var ki çok hızlı şarkı değişimlerinde bile “noluyoruz” olmuyor insan.  

Perşembe: Tudors Arena

Salı/Cumartesi: Jolly Joker Pub

3-Patron

2011 yılı nisan ayında kuruldular. Çok sevilen geniş bir kitleye sahip grup karizmatik solisti ve ekibiyle kendinden epeyce söz ettirmekte.

Simurg Temple: Cumartesi

Shaker Pub: Cuma 

4-Jelly Poker

Pop, elektropop-europop tarzlarda şarkılar seslendiren grubun oldukça güçlü bir sese sahip solisti var. Popüler olan yabancı şarkıları her seferinde çok iyi yorumluyor ve sahne performansları gerçekten göz dolduruyor.

Çarşamba: Uzaklar

Cuma: Sponge Pub

Cumartesi: Roxx Pub

Pazar: Roxx Pub Akustik

5-Rampa

23 ocak 2013 doğumlu grup “Sen yoksan 1 kişi eksiğiz” sloganıyla dinleyicisi arasında harika bir bağ kurmayı başarmıştır. Sahnede sohbet edip rock parçalarıyla da coşturmayı başarabilen grubun 90’lar repartuarı oldukça zengin ve çok keyifli.

Salı:Tudors Arena

Cuma:Tudors Pub

Cumartesi: Shaker Pub

6- Sansür

“Hani siz eğlenmeyi bilen insanlarsınız ve playbacktense canlı müzikten aşırı keyif alıyorsunuz ya işte bu çocuklar bunun için varlarmış.. Hollanda kafasında yaşayan rafine bir grup ! “ kendini ve dinleyicisini bu kadar iyi ifade eden bir grubun üzerine söz söylemek olmaz.

Pazartesi - THE JOLLY JOKER PUB

Çarşamba - TUDORS PUB

Cumartesi - TUDORS ARENA

7-Gepetto

Pop, Pop-Rock, R&B üzerine müzik çalışmaları gerçekleştiren 5’li İstanbul-Antalya merkezli bir gruptur.

Çarşamba @ SPONGE PUB (23:30)
Cuma @ ROXX PUB (23:30)
Cumartesi @ SPONGE PUB (23:30)

Bonus: Necati ve Saykolar

Holly Stone' da sahne alan grubu unutmak olmazdı. 80'lerden günümüze her şarkıyı kendi tarzlarında farklı hale getiren grupla güzel bir müzik ziyafeti çekmek garanti.

13.5B OKUNMA
Paylaş
Etiketler
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

İlgili İçerikler

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!