Antalya'nın En İyi 7 Et Lokantası

Şehrini Tanı21 Ocak 2020
55.8B OKUNMA
Paylaş

En iyi şaşlık, en leziz lokum, steak nerede yenir? sorularının cevaplarını bu listede sizinle paylaşıyoruz. 

İşte Antalya'nın en iyi et lokantaları. 

1- B12 Steak & Kasap

Kısa sürede Antalya’nın popüler lezzet duraklarından olan B12; ‘Vitamini lezzete dönüştürüyoruz.’ Mottosuyla yola çıkıyor. B12’de etlerin tecrübeli kasap Kasap Ali’den alınıyor olmasıyla da kendini ‘kaliteli’ olarak konumlandırmakta haklı görünüyor.

 

 

2- Turgay Et Lokantası

Arjantin ve Amerikan mutfaklarına has pişirme tekniklerinin ustalıkla birleştirildiği Turgay Et Lokantası farklı bir konsept yaratma hayaliyle çıktı yola. Babadan oğula geçen ustalıkla yoluna devam eden Turgay Et Lokantası, bugün Antalya'da lokum gibi bir et yemek isteyen herkesin ortak noktası oldu.

3- Sıralı Kebap

Güney Doğu'nun tüm lezzetlerini ortak bir dile dönüştüren Sıralı Kebap damak tadına verdiği değer ve kaliteli hizmet politikasıyla Antalya'da sizleri bekliyor. Kısa bir süre önce açılan Sıralı Kebap adana dolamasını Antalyalıların diline doladı bile.

4- 7 Mehmet

İlginç hikayesiyle yolculuğuna başlamış olan 7 Mehmet, muhteşem deniz manzarasıyla müşterilerinin iştahını açıyor. Ciğerli iç pilavı üzerinde bonfile servisi ve bademli keşkülü ile misafirlerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Her Antalya’ya gelenin mutlaka uğraması gereken noktaların başında geliyor.

5- Strasse Mutfak

Konyaaltı'nda açılan Strasse Mutfak oldukça lezzetli ürünle sunuyor misafirlerine. Strasse Mutfak içerisinde şarküteri reyonun olduğu bir alanda bulunuyor. Bizim Strasse mutfağından favori yemeğimiz  ‘Dana Kaburga’ ve yanında ‘Soğan Reçeli’ 16 saat boyunca düşük ısıda pişiriliyor ve firik pilavı ile servis ediliyor.


 

6-Günaydın Et Lokantası

Küçük bir kasap dükkanı ile yola çıkan Günaydın Et Lokantası şu an 36 şube ve 1 merkez ile 'Et Bizim İşimiz' diyerek sektöründe koşarak ilerliyor. Et ile birlikte kullanılan malzemelerin her biri özenle seçilmiş olan üreticiler tarafından temin edildiğinden özgünlüğünü korumaktadır. Kalite ve lezzet konusunda rakip tanımayan Günaydın, lezzetin keyfini doruğa taşımaktadır.

  

7- Feyz Et

55.8B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

İlgili İçerikler

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!