Konyaaltı'nda Mutlaka Gitmeniz Gereken 7 Meyhane

Şehrini Tanı01 Ağustos 2018
30.5B OKUNMA
Paylaş

Sosyal yaşam tarzımız gereği birçok eğlence yerine gidiyoruz çoğu zaman. Ama tercihinizi meyhanelerden yana kullanıyorsanız sizin için Konyaaltı'nda tercih edebileceğiniz 7 meyhaneyi listeledik. 

1- Nobel Konyaaltı

Nobel Konyaaltı sevdiklerinizle beraber hoş sohbet edebilmeniz için sıcak ve samimi bir ortam sunuyor. Keyifli bir müzik eşliğinde önde gelen lezzetlerinden kuzu şişi denemekten pişman olmayacağınızı garanti ediyoruz. Gecenizi tatlı sonlandırmanız için incir tatlısı en iyi seçim olacaktır.

2- Kalender Meyhane

Samimi atmosferiyle dikkat çeken Kalender Meyhane’de lezzetli ve bol seçenek sunan mezelerinden en çok öne çıkan patlıcanlı humusu tavsiye ediyoruz. Dillere destan yaprak ciğerini de es geçmemelisiniz. Bu lezzetlere canlı müzik de eklendiği zaman keyifli bir gece geçirmeyi garanti ediyor.

3- Zeytin Mey'hanesi

Her akşam canlı müzik ile sınırsız eğlence sunan Zeytin Meyhane’de usta aşçıların ellerinden çıkan leziz meyhane kavurmasını denemezseniz pişman olursunuz. Yanında da ev yapımı turşu suyu söyleyerek bu tadı taçlandırabilirsiniz.

4- Zeytin Dalı Meyhanesi

Renkli tasarımıyla girdiğiniz anda içinizi ısıtan, sizi içine çeken bir ambiyans hakim. Enfes bir kalamarın üstüne yiyebileceğiniz incir tatlısından sonra keyfinize diyecek yok. Çarşamba, cuma, cumartesi günleri fasıl ekibiyle gününüze eğlence katabilirsiniz.

5- Gürsu Balıkçısı

Ne zaman isteseniz taze ve lezzetli balık bulabileceğiniz bir adres. Deniz mahsullerinden başta karides olmak üzere hepsini tavsiye ediyoruz. Kafa dinlemek ve kaliteli bir akşam yemeği için aradığınız yer olabilir.

6- Taşkapı Meyhanesi - Konyaaltı

Eski meyhane kültürünü yeni lezzetler ile birleştirip misafirlerine sunuyor. Keyifli ve renkli ambiyansı ile güzel bir akşam geçirmenizi garanti ediyor. Bu güzel akşamı yemeğinizde kalamar ızgara ve levrek buğulama tercih etmenizi öneririz.

7- Kaleiçi Meyhanesi

Lezzetli ana yemekleri ve ara sıcaklarıyla birlikte zengin bir menüye sahip olan Kaleiçi Meyhanesi Konyaaltı sevdiğiniz dostlarınızla keyifli bir akşam geçirirken muhabbetinize eşlik edecen rakı ve mezelerle keyfinize lezzet katabilirsiniz. 

30.5B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

İlgili İçerikler

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!