Lara'da Gidilebilecek 7 Kahvaltı Mekanı

Şehrini Tanı06 Ağustos 2018
71.4B OKUNMA
Paylaş

Antalya’da, hele bir de Lara’daysanız sizin için mutlaka gitmeniz gereken 7 kahvaltı mekanını listeledik. Afiyet olsun. :) 

1- Big Man Cafe Bistro

Kahvaltınıza Akdeniz’in mavisinin yanında Beydağları da eşlik etsin istiyorsanız tam olmanız gereken yerdesiniz demektir.

 

2- Sarı Demlik

Şirinyalı Mahallesi'nde yer alan 'Sarı Demlik', adeta samimiyetin adresi. Mekanın en güzel özelliği sınırsız kahvaltı sunması ve kahvaltıda yer alan her ürünün el yapımı olması. Annemizin zeytinleri, köy usulü menemen, Mazlume hanımın ev yapımı reçelleri, Afyon kasap sucuğu, Trabzon tereyağına kadar, kahvaltıyla ilgili ne hayal ediyorsanız bulabileceğiniz ender mekanlardan. Hafta sonu için mutlaka rezervasyon yapmanızı öneririz, değilse mekanda yer bulamayabilirsiniz.

 

3- Simidim Park

'Vip simitçi mi olur?' olur demeyin. Sabahları önünde kuyruk olan lüks arabaları gördüğünüzde 'Ne satıyorlar burada' diye düşüneceksiniz. Sakin olun, sadece kahvaltı. :)

 

4- Komşuköy Mutfak

‘Evinizin yanı başında’ havası var biraz da. Hem şık hem cebe dost olanından. :)

 

5- Shakespeare W

Fener Mahallesi'nde yer alan Shakespeare W, diğer Shakespeare'lerden kendisini ayıran olağanüstü konseptiyle büyülüyor. Kahvaltısında omletin yanında yer alan tostu da kahvaltı fiyatına dahil. Sahanda yumurta ile kahvaltı ettiğinizin farkına varabileceğiniz, peynir çeşitlerine başka yerde rastlayamayacağınız Shakespeare W'de, hafta içi 11.30'a kadar, hafta sonu saat 14.00'e kadar kahvaltı servisi yapılıyor.

 

6- Sevgi Çiftliği

Şehrin ortasında köy havası estiren Sevgi Çiftliği, tam bir 'anne kahvaltısı' sunuyor misafirlerine.

 

7- Tapas Cafe Bistro

Sıradan gibi görünse de maviyle yeşil yan yana her zaman huzur verir. Bu huzuru tatmak için Tapas Cafe Bistro’yu deneyebilirsiniz.

 

71.4B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

İlgili İçerikler

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!