Konyaaltı'nda Gidilebilecek 7 Kahvaltı Mekanı

Şehrini Tanı15 Kasım 2018
81.4B OKUNMA
Paylaş

Antalya Konyaaltı'nda yaşayanlar için mutlulukla bir ilgisi olan kahvaltıyı yapabilecekleri en iyi mekanlar neresidir? 

Sizi daha fazla merak ettirmeden Konyaaltı'nın güzel 7 kahvaltı mekanını sıralayalım ve siz de ajandanızda hepsini tek tek gezmek için yer açın. Çünkü güne ne kadar iyi başlarsanız o kadar güzel gider.

1- Nobel Konyaaltı

Gününüze güzel başlamınız için kahvaltınızı Nobel'de yapmanızı öneriyoruz. Geleneksel tatları sofranıza getiren Nobel güzel sunumu ve lezzetli kahvaltısıyla hem gözünüzü hem de karnınızı doyuruyor.

2- By Simitçi

Konyaaltı'nın köşe başı simitçisi, sabah kahvaltılarının uğrak noktası. Çıtır simitleri ve sıcacık çayları hem alıp eve götürmek isteyenleri hem de oturup keyifli kahvaltı yapmayı sevenleri bekliyor.

 

3- Alaçatı Muhallebicisi

Ege'nin ünlü lezzeti Alaçatı Muhallebisi'nin Antalya'daki durağı Alaçatı Muhallebicisi Akdeniz'in nefis manzarasıyla buluştuğu bir yerde kahvaltı severleri serpme kahvaltısıyla karşılıyor.

 

4- Voswos Garage

Konyaaltı'nda otel kahve konseptiyle dikkat çeken Voswos Garage, kahvaltı severlerin uğrak noktası haline geldi. Zengin menüsü ve tatlı severlerin favorisi pancake kahvaltı ile dikkatleri üzerine çekiyor.
 

5- The Big Stop Cafe& Bistro

Manzarasıyla büyüleyen Konyaaltı sahil şeridindeki The Big Stop Cafe&Bistro, kahvaltıda manzara sevenlerin vazgeçilmezi olurken serpme kahvaltısıyla Konyaaltı'nın favorilerinde yerini aldı. 99 çeşit açık büfe pazar kahvaltısı pazar kahvaltısını sevenler için uygun bir seçenek.

 

6- Karawana

Haftasonu açık büfe kahvaltısını mutlaka denemelisiniz. Siz kahvaltınızı yapıp keyifle kahvenizi içerken çocuğunuz da çocuklar için hazırlanmış oyun parkında vakit geçirebilir.

7- Shakespeare Coffee&Bistro

Konyaltı'ndaki harika ve yeşilliklerle süslenmiş mimarisiyle yıllardır dikkatleri üstüne çeken Shakespare Coffee&Bistro zengin kahvaltı tabakları, tostları, gözlemeleri ve yumurta çeşitleriyle Konyaaltı'nın gözdelerinden. 

 

81.4B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!