1 Nisan'da Yapabileceğiniz En İyi Şakalar

Galeri16 Temmuz 2018
2.5B OKUNMA
Paylaş

Hunharca gülmeyi özledik sanki biraz. Hazır 1 Nisan da gelmişken eşek şakası yapmanın tam zamanı. Aman dikkat şaka yapacağınız kişiyi doğru seçin. Eğlenelim derken kalp kırmayın.

1- İyi ki Doğdum Ben!

Facebook profil bilgilerinize girerek doğum gününüzü 1 Nisan olarak ayarlayın. Ve sazanları beklemeye başlayın.

via GIPHY

2- Yer Misin Kanka?

Bir paket kremalı bisküvi alın. Birkaç tanesini yedikten sonra birisinin arasını açıp kremasını sıyırın. Yerine diş macunu sürün ve tekrar eskisi gibi yapıştırın. Şuna özellikle dikkat edin en üstte sahte bisküvi olmasın, orijinalinden bir tane koyun. Üsttekini alın siz onu afiyetle yerken sıradakini arkadaşınıza ikram edin.

via GIPHY

3- Kusacağım Galiba!

Önce güzel bir menemen yapın soğuduktan sonra menemeni şeker poşetine koyun. Poşeti bağlayıp ceketiniz içine saklayarak kalabalık bir ortama gidin. Etrafa midesi bulanıyor imajı verip çaktırmadan poşetin içine kusma numarası yapın. Etrafınızdaki insanların ilgisi size yönelince poşetin içine elinizi sokup menemeni elinizle yemeye başlayın. Dikkat edin çevredeki insanlar üzerinize kusmasın. Bu çok mu iğrenç oldu :)

via GIPHY

4- Akşama Kuzu Var!

Eşe dosta telefon edip kuzu kestiğinizi akşam 6 da yemeğe beklediğinizi söyleyin, sonra işkembe çorbası içirin.

via GIPHY

5- Aman Tanrım!

Önce kurbanınızın bilgisayarını ele geçirin. Masaüstünün bir ekran resmini (screenshot) alın ve kurbanınızın bilgisayarında bu resmi arka plan yapın. Daha sonra araç çubuğunu ve kısa yol simgelerini gizleyin ve zavallı kurbanınızın tekrar kontrolü sağlamak için yaptığı çabaları kahkahalarla izlemeye hazır olun.

 

via GIPHY

6- Eyvah!

Karton bir kutu bulun içine son raddeye kadar şişirilmiş su dolu balon koyun. Gözünüze kestirdiğiniz kurbana şu kutuyu tutar mısın deyin. Sonra seyredin gümbürtüyü. Balon patlar kutunun deliklerinden sular boşalır. 

via GIPHY

7- Böcek Mi O?

Böcek ve örümcekten korkan arkadaşlarınızla eğlenmek için birebir. Böcekleri satın alabileceğiniz gibi bağdan bahçeden toplayarak da olayı biraz daha şiddetlendirebilirsiniz. 

via GIPHY

8- Duş başlığını çıkarın. İçine tavuk bulyon atın ve ev arkadaşınızın duşa girmesini bekleyin.

9-Patlayan Sigara

-Kanka sigaran var mı ya?

-Tabi kanka al

- Boom

Via Popkey

10-Uçucu Mürekkep

Arkadaşınızın en sevdiği t-shirtünün üzerine dökün korkmayın adı üstünde uçucu. Hiçbir leke falan kalmıyor.

Via Popkey

11-Çay yerine Çay Bardağında Viski

Çay bardağının içine çay yerine viski koyun.

2.5B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!