Annenize Alabileceğiniz 7 Hediye

Galeri15 Temmuz 2018
3.7B OKUNMA
Paylaş

Anneler Günü’ne sayılı günler kaldı, hepimizde tatlı bir heyecan. Anneler Günü ticarileşmesin, onlar bizim meleklerimiz fakat hepimizin aklından ‘Ne almalıyım?’ sorusu geçiyor. Her şeyin en iyisine en güzeline layık olan annelerimiz için biz de 7 öneri hazırladık. Tabi en güzel hediye, onlara sıcacık sarılıp sevgimizi fısıldamamız.  

1- Fotoğraf Çerçevesi

Anneler Günü tarihi belirlendiğinden beri alınan en klasik hediyelerden biri fotoğraf çerçevesi olabilir ama henüz yerini doldurabilecek hediye bulunamadı. Annenizin iş masasına ya da evin baş köşesine koyabileceği aile fotoğrafınızın yer aldığı tatlı bir çerçeve, kalpleri ısıtacaktır.

2- Bikini - Mayo

Hava sıcaklıklarından dolayı deniz sezonu açıldı. Hafızanızı tazeleyin, çekmeceleri kontrol edin, annenizin mayosu eskimiş olabilir. Güzel bir mayo seçimi onu hem rahatlatacak hem de mutlu edecektir.

3- Takı

Kadınların vazgeçilmezi takı; yüzük, kolye, bileklik, küpe ya da takı seti. Anneniz için sizden hatıra kalacak her şey, vazgeçilmez olacaktır. Tüyo vermek gerekirse; melekli kolyeler. Modası geçti diye düşünmeyin, annelerimizin en çok satın aldığı kolyelerin başında geliyor.

4- Annenizin İhtiyacını Dile Getirdiği Bir Hediye

‘Nasıl yani’ demeden önce, annenizin en son evde hangi eşyanın yokluğundan yakındığını hatırlayın. Anneler günü, hediye annenize özel olmalı, katılıyoruz ama evde eskiyen ya da olmayan herhangi bir ürünü satın almanız da annenizi mutlu edecektir. Kahvelerinizi koyacağınız tatlı sehpalar, fişi uzun süredir sorun çıkartan blender, annenizin çağrısına kulak verin.

5- Çikolata

Tatlı rüya, çikolata. Güzel bir kutunun içinde annenizin dolapta bulunduracağı çikolata, tükettikçe sizi güzel anılarla hatırlayacağı bir hediye. Çikolata paketinin en sevdiği çikolatalardan oluşmasında fayda var, annenizin damak lezzetine hitap etmeli.

6- Müzik Kutusu

Bildiğiniz gibi, vintageler bu ara çok moda. İnternet sitelerinde gramafonlu müzik kutuları var, klasik müzik çalıyor. Evin herhangi bir yerinde yer alacak müzik kutusu, hem ömür boyu kalıcı olacak hem de annenizin ruhunu dinlendirmesine fayda sağlayacaktır.

7- Çiçek ve Mektup

Bize en klişe hediye gelen çiçek, annelerimizin en sevdiği hediye. Evde çiçek bulunması onları mutlu ediyor, çiçeklerle konuşuyor ve özenle bakıyorlar. En sevdiği çiçek, tatlı bir öpücük kadar değerli bir hediye var mı? Birde ona içinde duygularınızın barındıran bir mektup yazarsanız, listede geri kalan tüm hediyelerin cazibesini söndürür. Annenize en son ne zaman mektup yazdığınızı hatırlayın ya da hiç mektup yazdınız mı? Denemekte fayda var, o mektubun torununun torununa kadar hatıra kalacağından da emin olun.

3.7B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!