Antalya’da Pokemon Yakalanabilecek 7 Yer

Galeri16 Temmuz 2018
9.4B OKUNMA
Paylaş

Pokemon Go çıkalı daha bir hafta oldu olmadı, tüm dünyada bir çılgınlıktır aldı başını gidiyor. Karakola düşen mi dersiniz milletin evine giren mi?

Niantic bile bu kadar kullanıcıya ulaşılmasını beklemiyorken biz rüyalarımızda bile pokemon görür olduk.

Antalya’da nerelerde mi var? Buyrun böyle alalım sizi. smiley

1-Expo2016 Antalya

Expo kocamaan bir bahçe olduğundan Bulbasaur’dan tutun Oddish ve daha nice bitki pokemonları bulup yakalayabileceğiniz bir alan. Hem temiz hava, araba yok; araba çarpar derdi yok. smiley

2-Işıklar

Işıklar merkezi bir yer olduğu için çok sayıda pokestop ve gym noktaları bulunur. Bundan ötürü her noktadan bir pokemon çıkabilecek kapasiteye sahiptir.

3-Yalım Park

 Su pokemonları bol bol bulabilirsiniz ammaa pokemon yakalayacağım diye etrafınıza bakmamazlık etmeyin. Malum falezler, düşersiniz maazallah. Bir Staryu’ya değer mi? 

4-Cam Piramit Parkı

Büyük bir alan olan Cam Piramit Parkı’nda her an karşınıza Rattata çıkabilir, köşeyi dönünce bir Caterpie sahibi olabilirsiniz.

 

5-Kaleiçi

Tarihi Kaleiçi, o cağnım surlar.. Çok güzeller evet ama bunlar Pokemon Go oyuncuları için taş pokemonları olan Geodude demek, Doduo demek..

6-Akdeniz Üniversitesi Kampüsü

Bilen bilir Akdeniz’in kampüsü kocamandır. Ormanı mı dersin, havuzu mu, dağı taşı mı? Eh bunların hepsinin bir arada oluşu onlarca farklı pokemonu da bir araya getiriyor. heart

7-KL 08

Antalya’nın başıyla sonunu birleştiren hat olduğu için yol üstünde bolca pokemona denk gelebilir; oturduğunuz yerden gücünüze güç katabilirsiniz.

9.4B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!