Antalya'da Erkek Erkeğe Takılabilecek 7 Mekan

Galeri16 Temmuz 2018
4.6B OKUNMA
Paylaş

1- Vip PlayStation Cafe

Ebedi dostlukların ezeli rekabete dönüşeceği arkadaşlarınız ile büyük keyif alabileceğiniz, isminde de olduğu gibi size vip bir hizmet sunan özel PlayStation odalarının bulunduğu şahane bir 

Adres: Meltem Mah. Meltem Bulv. Ankara Sitesi B Blok

Tel: 0538 947 12 12

2- Plaklı Meyhane

Kaleiçi'nin girişinde herkesin farkedemeyebileceği mütevazi, erkek erkeğe kafa dağıtabileceğiniz tam size göre bir meyhane...

Adres: Mescit Sokak No:18 Kaleiçi

Tel: 0242 247 77 17

3- Akdeniz Taverna

İsminin taverna olduğuna bakmayın tam bir pavyon havasında olan erkek erkeğe Angara havalarıyla coşabileceğiniz bir mekan.

Adres: Kışla Mah. Güllük Caddesi

4- İddaa Bayileri

Müthiş istatistik bilgileri, büyük hesaplamalar, son 5 maçı ne oldu, sakatlık, form durumları vb. aynı zamanda "Abi bu maç ne olur ya" gibi büyük yardımlaşmaların gerçekleştiği yegane erkek mekanlarından bir tanesi.

5- Kahvehaneler

Maddeler içerisindeki en ağır mekanlardan bir tanesi yoğun tartışmalı halde geçen Türkiye'nin siyaset ve spor muhabbetlerinin döndüğü okey, batak gibi çeşitli oyunların oynandığı ve en sonunda "Buraya 4 çay" diyerek son bulan şahane mekanlardan biri.

6- Kristal Bilardo

Antalya'nın en güzel bilardo oynayabileceğiniz yerlerden bir tanesi. İlk önce arkadaşınız ile keyifli bir bilardo müsabakası ardından çayınızı, kahvenizi içebileceğiniz güzel bir kafesi mevcut. 

Adres: Milli Egemenlik Cad. Dallar Yıldız Pasajı No:25 Merkez / Antalya

Tel: 0242 241 39 49

7- Halısahalar

Son olarak değişmezlerden bir tanesi halısaha maçları, zaman zaman sertlikler tartışmalar olsa da arkadaşınız ile tam bir takım uyumu sağlayacağınız yerlerden bir tanesi.

4.6B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!