Antalya Akra Hotels’de Masmavi Bir Gün Yaşayın

Galeri24 Ağustos 2019
6.6B OKUNMA
Paylaş

Antalya'da unutulmaz bir yaz günü yaşamak istiyorsanız sizler için harika bir önerimiz var: Akra Hotels. Deniz ve havuz Akra'da dış kullanıma açık. Yazın sıcaklığını iyice hissettirdiği şu günlerde keyif dolu bir gün yaşamak için listemize göz atın.

 

Sonsuzluk Havuzu

Akra'da sonsuzluk havuzunun serin sularda kulaç atıp havuzun sonuna ulaştığınızda Beydağları ve Akdeniz'in muhteşem manzarasını göreceksiniz.

Yetişkin ve Çocuk Havuzu

Yetişkinler ve çocuklar için yan yana iki farklı havuz düşünülmüş. Arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirirken çocuklarınız onlar için özel tasarlanmış havuzda günün tadını çıkarabilirler. Çocuk havuzunun bulunduğu alan çocuklarınızı tamamen güneşten koruyacak şekilde dizayn edilmiş.

Plaj

Deniz sizin için vazgeçilmezse Akra'nın mavi bayraklı plajından denize girmeye bayılacaksınız. Gürültüden ve şehrin karmaşasından bu uzak plajda dilerseniz uzman bir dalış ekibi eşliğinde dalış yapabilirsiniz. 

Source Bar

Deniz ve havuzu kulamadan da Akra Hotels Source Bar'da içeceklerinizi yudumlarken mazaranın tadını çıkabilirsiniz. 

Plaj Voleybolu

Akra'da deniz ve havuz keyfinizi ikiye katlayacak sevdiklerinizle birlikte eğlenceli anlar yaşayacağınız plaj voleybolu oynayabilirsiniz.

Akra Hotels

Detaylı bilgi ve iletişim için: 0242 310 99 99

6.6B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!