Antalya Plajlarında Keyifli Zaman Geçirebileceğiniz Oyun Önerileri

Galeri23 Temmuz 2019
4.3B OKUNMA
Paylaş

 Sizin için de tatil eğlencenin ta kendisiyse o zaman plaj oyunları olmadan olmaz. Antalya sahillerinde aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız tatilde kahkahalarla dolu eğlenceli anlar geçirmenizi sağlayacak plaj oyunları için listemize göz atın. 

Plaj Voleybolu

Plaj oyunları dendiğinde ilk akla gelenlerden biri olan plaj voleybolu için mutlaka uygun bir sahaya ihtiyacınız var Lara ve Konayaaltı sahilleri bunun için ideal. Tek amacınız, topu her ne olursa olsun kuma düşürmemek olsun! İyi olan takım kazansın. 

Frizbi

Yaz tatillerinin olmazsa olmazıdır frizbi. Hem kumsalda hem de denizde oynayabileceğiniz bu oyunda, kendi kurallarınızı belirleyebilirsiniz. 

Limbo

Limbo için özel bir gerece ihtiyacınız yok. Herhangi bir sopa, uzun bir süpürge ve hatta plaj havlusunu gererek bile oynayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sopaya ya da havluya değmeden belinizi geriye doğru eğerek yavaş yavaş altından geçmeyi başarmak. Eğlecenizi ikiye katlamak için müziğin sesini açmayı unutmayın. 

Bocce

Bocce oyunu hepimizin çocukluğunda oynadığı cam bilyelerin kum için olan versiyonunu gibi düşünebilirsiniz. Avucunuza sığacak büyüklükte olan metal topları yuvarlayarak hedef topun en yakınına doğru atmaya çalışıyorsunuz bu oyunda. Oyunun en önemli noktası, rakibinizin topunu hedef toptan uzaklaştırmak için taktiksel atışlar yapmanız. 

Plaj Tenisi

İhtiyacınız olan tek şey iki raket ve bir top. Rüzgarın geliş yönünü ve topa vurma hızınızı ayarlayarak, topu hiç düşürmeden ne kadar oynayabileceğinizi görmeye hazır mısınız? Denizin dalgaları ayaklarınıza değerken eğlencenin tadını çıkarın.

4.3B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!