Antalya’da Araç Kiralayacağınız Rent a Carlar

Galeri26 Şubat 2020
2.6B OKUNMA
Paylaş

Araç kiralamak istiyor ama nereden bulacağınızı bilmiyor musunuz? Antalya’ya adım attığınız ilk andan itibaren tatilinizi daha keyifli ve konforlu bir hale getirmek için araç kiralayabileceğiniz firmaları sizler için listeledik. İşte Antalya’da güvenle araç kiralayabileceğiniz 7 rent a car.
 

Autopark Rent a Car

Autopark Rent a Car ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla size en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Yurt içi ve yurt dışından gelen müşterilerine transfer ayrıcalığı da sunmakta. 
Aynı zamanda yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerine kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanina ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır.
En kısa kiralama süresi 24 saattir.
Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir.
24 saat kesintisiz hizmet veren Autopark Oto Kiralama dilediğiniz gün ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz.

Budget

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde güvenle tercih edebileceğiniz Budget araç kiralamada  seyahatinizi en güzel hale getirebilmek için size bir çok seçenek sunuyor.
Her bütçeye ve zevke uygun aracı olan Budget size ek hizmetler de sunuyor. Ek sürücü, GSP Navigasyon, çocuk koltuğu ve genç sürücü gibi ek hizmetlerden belirli ücretler karşılığında faydalanabiliyorsunuz.
Budget kiraladığınız araç için size güvence paketleri de sunuyor. Mini hasar güvencesi, süper mini hasar güvencesi, ihtiyari mali mesuliyet güvencesi ve ferdi kaza güvencesi olmak üzere 4 farklı güvence paketinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
Anlaşmalı olduğu tüm havalimanlarından araç kiralama yapabiliyor ve farklı bir şehre gidecekseniz kiralama sırasında aracı teslim etmek istediğiniz şehri seçebiliyorsunuz.
Transfer, şoförlü kiralama ve kurumsal araç kiralama seçenekleri bulunuyor.
Budget’ ın internet sitesinden dilediğiniz tarih ve lokasyonları seçebilir, tüm ek hizmetlerle ilgili teklif talebinde bulunabilirsiniz.
Budget Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinde size güvenli araç kiralama imkanı sağlıyor. 

Buradan ulaşabilirsiniz. 

Avis

Araç kiralamak isteyenlerin güvenle tercih edebileceği yerlerden biri olan Avis’te her bütçeye uygun seçenekler bulunuyor.
Online kiralama yapmak isteyenler için birçok özel fiyat kampanyaları ve indirim kodları oluyor.
Anlaşmalı olan tüm havaalanlarında araç kiralama yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda farklı şehirlerde araç iadesi seçeneği ile oldukça dikkat çeken Avis müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını düşünüyor ve size ek hizmetler sunuyor. Genç sürücü, ek sürücü, GPS navigasyon, çocuk koltuğu gibi hizmetlerden belli ücretler karşılığında faydalanabiliyorsunuz. Güvence paketlerinde de size seçenekler sunuyor. 
Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerine hizmet veren Avis transfer,  şoförlü araç, karavan kiralama ve uzun dönem araç kiralama da yapıyor. 

Buradan ulaşabilirsiniz. 

Seçil Luxury Car Rental

Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerinden Seçil Luxury Car Rental’den, standart araç, spor araba, jeep/4x4, yarı ticari araç, shuttle, lüks araç, zırhlı araç, limuzin, helikopter, uçak ve yat kiralayabiliyorsunuz. Hizmet seçenekleriyle oldukça dikkat çeken Seçil Luxury Car Rental transfer hizmetleri ve operasyonel kiralama da bulunuyor. Türkiye’nin birçok şehrinde kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla sizinle buluşuyor.

Rom’s Rent a Car

En cazip fiyatlar ve kaliteli hizmet garantisi ile Antalya Havalimanı ofisleri, şehir merkezi ofisleri, Belek, Kemer ofislerinin yanında Akdeniz bölgesinin tamamında kusursuz hizmeti hedefleyen Rom’s Rent a Car ekonomik sınıftan, lüks sınıfa kadar bir çok otomobil çeşidi sunuyor. 7/24 yol yardımı, çocuk koltuğu ve özel şöför gibi ek hizmetleri bulunuyor. 

Roya Rent a Car

Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerine kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanina ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır. Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışan Roya Rent a Car’dan aracınızı online olarak da kiralayabiliyorsunuz. 24 saat hizmet veren Roya Rent a Car’dan aracınızı dilediğiniz gün ve saatte yapabiliyorsunuz. 

Akdeniz Rent a Car

Akdeniz Rent A Car, ihtiyaçlarınızı yüksek hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarla karşılamak için 24 saat araç kiralama hizmeti vermektedir. Profesyonel kadrosu ve üstün araç filosu ile farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan Akdeniz  Rent A Car’ın ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmakta.

2.6B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!