Antalya'da Aşk Dolu Bir Tatil Kaçamağı Yapabileceğiniz En Güzel Adresler

Galeri08 Şubat 2021
4.5B OKUNMA
Paylaş

14 Şubat'ta sevdiğine romantik bir kaçamak hediye etmek isteyenler için alternatif rotalar belirledik. Antalya'da hem karın keyfini çıkarmak isteyenler için hem güneşten vazgeçemeyen için farklı rotalar belirledik.

İyi Tatiller.

Akra Hotels

İlk önerimiz şehirden uzaklaşmak istemeyenler için. Misafirleri için özel bir konaklama paketi Akra'da Antalya'nın eşsiz manzarası eşliğinde unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşayabilirsiniz.

Saklıkent

Şubat ayının hakkını verip kayak tatili yapmak istiyorsanız dünyanın denize en yakın ama bir o kadar güzel kayak merkezi Saklıkent Kayak Merkezi sizleri bekliyor. Burada otel veya ev kiralamak tamamen size kalmış.

Kaş

Kaş Arnavut kaldırımlı sokakları, keşfedilmeyi bekleyen tarihi ve masmavi denizi ile 14 Şubat Sevgililer Günü için Antalya'nın en güzel adreslerinden. Otelde kalmak istemeyenlerdenseniz Kaş ve Kalkan'da size özel butik villar kiralayabilirsiniz.

Akseki- İbradı Ormana Düğmeli Evler Köyü

Cumbalı ve Düğmeli Evleri ile sizi Antalya'da sizi büyülecek bir yer; İbradı Ormana Düğmeli Evler Köyü. Doğa ile iç içe olmak istediğiniz zamanlarda hafta sonu gidilecek  en güzel yerlerden biri Ormana Köyü. El değmemiş doğası ile size huzur dolu bir Sevgililer Günü tatili geçirebilirsiniz. 

Çıralı

Doğayla iç içe ve "izole" bir Sevgiler Günü geçirmek istiyorsanız, Çıralı'da bulunan bungolov tarzı ağaç evleri tercih edebilirsiniz.

4.5B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!