Antalya’da Hayatınızı Kolaylaştıracak Ücretsiz Mobil Uygulamalar

Galeri07 Ağustos 2020
11.9B OKUNMA
Paylaş

Antalya’da yaşarken hayatınızı kolaylaştıracak, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak ücretsiz mobil uygulamalar için listemize göz atın. 

1- Antalya Akıllı Şehir

Antalya Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Akıllı Kent Hizmetleri tarafından geliştirilen yeni mobil uygulama ile vatandaşların telefonlarından ulaşmak istedikleri bilgilere daha doğru ve kolay bir şekilde erişmeleri sağlıyor. Mobil Uygulamadaki Kent Bilgi Sistemi sayesinde akıllı mobil cihazların kullanıcıları Antalya Akıllı Şehir mobil uygulamasını indirerek, ulaşımdan şehir rehberine, kültür sanat etkinliklerinden haberlere, nöbetçi eczaneden taksi bulmaya, akıllı şehir hizmetlerinden e-belediyecilik hizmetlerine kadar pek çok alanda Büyükşehir Belediyesince sunulan kolaylıklardan faydalanabiliyor.

İndirmek için: iOS / Android

2- Antalya Kart

Toplu taşıma herkes için artık önemli bir noktada. Antalya’da şehir içi ulaşımınızı sağlarken Antalya Kart Uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama "Otobüsüm nerede?", "Bakiye yükleme", "Nasıl gidilir?" gibi konularda kullanıcıları destekliyor.

İndirmek için: iOS / Android

3- WeR

WeR Antalya'da birçok işletmede fırsatlar ve indirim kuponları yakalayabileceğiniz harika bir uygulama. Uygulamayı indirip yakınlarınızdaki fırsatları yakalayarak spor salonları, restoranlar, alışveriş ve eğlence gibi konularda ödeyeceğiniz hesap üzerinden anında indirim sağlayabilirsiniz.

İndirmek için: iOS / Android

4- MAPS.ME Çevrimdışı Haritaları

Bu uygulama; navigasyon konusunda oldukça başarılı ve çevrimdışı kullanım özelliğiyle çok yönlü bir harita uygulaması. İçerisinde bulundurduğu şehir haritaları oldukça zengin. Süpermarket, tarihi eser, müze, ören yerleri gibi kritik ayrıntıları barındırması sayesinde bilmediğimiz lokasyonları bulmamızda ve keşfetmemizde  kolaylık sağlıyor. Uygulama Google Earth çıktılarını kullandığı için birden fazla yer işaretlenmesine de olanak sağlıyor.

İndirmek için: iOS / Android

5- Antalya Airport

Eğer, çok seyahat eden biriyseniz Antalya Airport uygulaması mutlaka telefonunuzda olması gereken bir uygulama. Uçakların geliş ve gidiş saatlerinin takibini, araç kiralama işlemlerinizi bu uygulama üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

İndirmek için: iOS / Android

6- Algelsin

Uygulama sanal bir AVM gibi hizmet veriyor su, giyim, teknolojik eşya, gıda gibi birçok alanda uygulama üzerinden alışveriş yapabiliyorsunuz. Aldığınız ürünler bir kurye aracı ile kapınıza kadar geliyor. Özellikle çok yoğun çalışan kişilerin hayatını oldukça kolaylaştıracak ve zaman kazandıracak bir uygulama.

İndirmek için: iOS / Android

11.9B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!