Antalya'da Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz 7 Etkinlik

Galeri16 Kasım 2018
5.8B OKUNMA
Paylaş

Antalya'da keyifli vakit geçirebileceğiniz 7 etkinliği sizin için listeledik.

1- Reaxiyon Korku Evi

Korkmaya hazır mısınız?

Antalya'nın ilk testere konseptli, 3 katlı ve korku temalı kaçış oyunu, kaçmak için 60 dakikanız var. 

Biletleri buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

 

2- Kum Heykel Müzesi (Sandland)

Devasa boyutta kum heykelleri görmeye hazır mısınız?

Dünyada ikon haline gelmiş yapıların kumdan heykellere sanatsal dönüşümü sizleri büyüleyecek. Dünyada bu tür bir etkinlikte ilk kez kullanılan led aydınlatma sistemi ile ışıklandırılan devasa boyuttaki heykeller ve tema çerçevesinde yayınlanan müzik yayınıyla adeta masalsı bir havaya bürünüyor. Her gece merak edenler için heykellerin yapım aşamalarının gösterildiği sinevizyon gösterimi yapılmaktadır. Ayrıca dünyada ilk kez düzenlenen video mapping show ile bir kum heykelin adeta canlandığına tanık olacaksınız.

Biletleri buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

3- Antalya Aquarium

Su altının sihirli dünyasını keşfedeceğiniz, ilham, eğlence ve eğitimi bir arada sunuyor Antalya Aquarium. 40 tematik akvaryumun ardından 131 metrelik uzunluğu ve 3 metrelik genişliği ile dünyanın en büyük tünel akvaryumu. Ayrıca Kar Dünyası ve Buz Müzesi’de gerçek kardan kar topları yapabilir, WildPark’da dünyanın en zehirli, en renkli ve en ilginç türleri arasında tropik bir maceraya adım atabilir, Oceanride XD Cinema’da Kaptan Barbossa ile dünya denizlerini çok boyutlu sinema teknolojisi ile gezebilirsiniz.

Biletleri buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

 

4- Olympos Teleferik

2365 metreden Antalya’yı izlemeye hazır mısınız?

Beydağları Milli Parkı içinden teleferik ile 2365 metreye çıkılıyor. Eşsiz doğa manzarası ile büyülü bir yolculuğa çıkarıyor sizi. Doğa sporlarını seviyorsanız zirveye yürüyüş parkurlarından da çıkabilirsiniz. 

Biletleri buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

 

5- Denizaltı Nemo

Türkiye'nin ilk turistik denizaltısı Nemo ile tanışın. Kaleiçi'nden çıkacağınız denizaltı turunda 1 km kadar açıkta halk arasında Fransız batığı olarak bilinen yaklaşık 40 metre derinlikteki San Didier batığını yakından inceleyebileceksiniz. Yaklaşık 1 saat sürecek olan bu turda su altı yaşamına da tanıklık edeceksiniz. 

 

6- Dinopark

Kızılçam ormanın ortasında milyonlarca yıl önce yaşamış dinozorların gerçek boyutlarda üretilmiş maketleri sizi heyecan ve tarih dolu bir yolculuğa çıkaracak. Hareketli olan bu maketler, dinozorların doğal seslerini duyabilir, bakışları ve nefeslerini hissedebilirsiniz.

Biletleri buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

7- Ters Ev

Günlük hayatın düzeninden sıkıldıysanız bu ev tam size göre. Her şey ters. 

Biletleri buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

5.8B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!