Antalya’nın En Etkili Detoks ve Well-Being Merkezi

Galeri13 Ağustos 2020
4.2B OKUNMA
Paylaş

Modern yaşamın bir parçası olarak, soluduğumuz hava, içtiğimiz su, yediğimiz işlenmiş gıdalar ve maruz kaldığımız günlük stres nedeniyle vücudumuza kurtulması pek kolay olmayan zehirli bir yük bindirdiğimizi bazen farkına varamayabiliyoruz. Bu toksinler, “hastalıklar” olarak adlandırdığımız durumları geliştirmemizin sebebidir. Kendimizi hastalıktan uzak tutmak ve gençliğimizi, enerjimizi ve görünümümüzü yıllarca korumak için bu zehirli yükten kurtulmamız gerekiyor. Toksinlerden kurtulmanın en iyi yolu, düzenli olarak bir detoks programına katılmaktan geçiyor.

İşte detoksun faydaları. 

Kanınız Temizlenir

Detoks programlarında tüketilen bitkiler, vücudun sağlığını koruyan lenfatik sistemin düzgün çalışmasını sağlar ve kanınızı temizler. Temiz kan, organları, hücreleri, dokuları besler ve onarır. .

Artan Enerji

Detoks programı uygulayan birçok kişi enerjisinin arttığını belirtiyor. Detoks programı ile vücudunuzun enerjisini emecek kötü beslenme alışkanlıklarınızı bırakmış ve faydalı besinleri almaya başlamış oluyorsunuz. 

Daha Canlı Cilt

Cildiniz en önemli oragnınız, tüm vücudunuzun da kalkanıdır. Detoks programının olumlu etkileri de gözle görülür şekilde cildinizde fark edersiniz. Detoks programınıza saunayı da eklemeyi unutmayın. Cildiniz ter atacak, gözenekler açılacak ve toksinler dışarı çıkacaktır. Detoks programını düzenli uyguladığınızda cildinizin yenilendiğini fark edeceksiniz.

Pozitif Düşünme

Vücudun arınması sadece sistemlerde olmaz, aynı zamanda beyin fonksiyonları da rahatla ve maksimum fayda ile çalışmaya başlar. Detoks programı sırasında meditasyon ile zihninizi rahatlatabilir ve daha sakin bir düşünme alanı yaratabilirsiniz. Detoks ile birlikte toksinlerden kurtulma sonucunda daha berrak bir zihin ve ve daha net düşünme kabiliyetine sahip olacaksınız. 

Azalmış Şişlik Hissi

Yediklerinizin sağlıkı olması detoks sırasında bile hafif hissetmenizi sağlar. Detoks programı kapsamında bağırsak temizliği de yaptırdıysanız o zaman işler daha da çabuklaşır. Sizi yavaşlatan, ağırlaştıran ve zehirleyen yiyecekler ile neden bu kadar zaman kaybettiğinizi çok daha net anlarsınız.

Antalya’nın En Etkili Detoks ve Well-Being Merkezi

Antalya’nın en etkili Detoks ve Well-Being merkezi Akra Hotels içinde S katında hizmet veriyor. The LifeCo Akra'da sabah kahvaltısından öğlen yemeğine, birbirinden lezzetli ve sağlıklı detoks içeceklerine ulaşabilirsiniz.

4.2B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!