Bir Solukta İzleyebileceğiniz Sürükleyici 7 Mini Dizi Önerisi

Galeri24 Nisan 2020
4.4B OKUNMA
Paylaş

Karantina günlerinde bir solukta izleyebileceğiniz sürükleyici 7 mini dizi önerisi.

La Mante- 6 Bölüm

Fransız polisiyesi La Mante, farklı, özenli ve derinlikli bir seri katil öyküsü. Altı bölümlük dizide, çoğu polisiyede hızlıca geçilen pek çok başlık, Fransız polisiyelerinin geleneğine uygun şekilde işlenmiş; yavaşça ve özenli. İki seri katilin vahşi cinayetler işlemesine neden olan toplumsal ve bireysel koşulları derinlemesine aktarıyor dizi.

The Night Manager- 6 bölüm

Lüks bir otelde çalışmaya başlayan İngiliz askerinin, karaborsa silah tüccarlarıyla ilgili bilgi edinmesi ve bilgiyi veren kişinin ölü bulunmasıyla başlıyor. İngiliz asker, bu olay sonrasında istihbarat servisine katılmaya ve intikam almaya karar veriyor. Dr. House olarak tanıdığımız Hugh Laurie ve Marvel'in Loki'si Tom Hiddleston başrollerde.

The Young Pope

Başrollerinde Jude Law ve Diane Keaton'ın yer aldığı The Young Pope, muhafazakar kimliğiyle ve yoksullara karşı merhametiyle ön plana çıkan, çatışmalarla ve karışıklıklarla dolu Amerikalı bir papanın hikayesini merkezine alıyor.

Masum- 8 Bölüm

Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar…

The Night Of - 8 Bölüm

Daha önce BBC için Criminal Justice’i hazırlayan Richard Price’ın kaleminden çıkacak olan Crime; başrollerinde John Turturro ve Riz Ahmed’i buluşturacak. Ahmed, New York’ta genç bir kızı öldürmekle suçlanan adamı canlandırırken; Turturro onun avukatı olarak ekranlarda olacak.

Bodyguard- 6 bölüm

Özel koruma memuru David Budd, dikkatli ve özverili bir asker. İçişleri Bakanı Julia'nın özel koruması yapılarak ödüllendiriliyor. Ama hem Julia ile aralarında enteresan bir ilişki gelişiyor hem de her şeyin korkunç bir planın parçası olduğu yavaş yavaş ortaya çıkıyor.  David Budd'ı da Game of Thrones'un Robb Stark'ın Richard Madden canlandırıyor.

Utopia- 12 Bölüm

Paranoyak bir şizofren Mark Dane tarafından oluşturulan “Ütopya Deneyimleri” elden ele dolaşan ve içeriği bakımından takipçilerini fikir ayrılığına itmiş bir eserdir. Ütopya’nın ilk bölümünü elinde bulunduran Becky, internetten tanıştığı arkadaşları Wilson ve Ian ile kendilerini gizemli ve ucu sağlık bakanlığına kadar dokunan büyük bir komployu çözerken bulurlar. Tabii arkalarında onları takip eden Network topluluğuna bağlı tehlikeli kişiler varken ilerlemeleri ve sis perdesinin aralanması hiç de kolay olmayacaktır.

4.4B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!