Buluşmak İstemediğiniz Arkadaşı Atlatmak İçin 7 Süper Bahane

Galeri14 Nisan 2015
23B OKUNMA
Paylaş

Hayatta her insanın en az 1 kere, çoğu insanın 1 den fazla başına gelen bir durum... Ne görüşmek istersiniz ne de karşı tarafın kalbini kırmak… Böyle bir noktada imdadımıza yaratıcılıkta sınır tanımayan bahaneler koşar. İşte size en çok kullanabileceğiniz 7 bahane.

Bizce gerçeği söylemekte fayda var yine de siz bilirsiniz. smiley

1-

En klasik yoldur hastayım demek. Çok hastayım aşırı kötüyüm, ateşim var ağzımı açınca bademciklerim fışkırıyor.  Ancak cırcır numarası hep tutar. Bizden demesi.

 

2-

Size söyleyemeyeceğim ama çok önemli bi işim var. Gerçekten önemli olmasa gelirdim. (olaya biraz gizem katmak önemli)  başka zaman buluşsak olmaz mı ya? Hııı? 

 

3-

Misafir gelecek bayadır da görüşmüyoruz, of ama gelmek çok istiyordum biliyorsun, bir dahakine kesin gelicem canım. Valla bak.

 

4-

Yaaa gelmeyi çok istiyorum canım ama yurttan çıkışa izin verilmiyor. Yurdun giriş - çıkış saatleri de sıkıntı zaten biliyorsun. Neyse canım öpüyorum bye.

 

5-

Kpss'ye hazırlanıyorum. Bir yıl bana müsaade edin.

 

6-

Çok önemli bir sınavım var, eğer o sınavdan geçemezsem eğitim hayatım biter! Devamsızlık da 4 hafta oldu 5. haftada bırakıyor hoca büte bile giremiyormuşum.

 

7-

Benim bir akrabam bir ölmüş bir ölmüş nasıl ölmüş ama sorma çok fena herkes ağlıyor. Şimdi benim dışarı çıkmam da olmaz başka zaman görüşsek?

23B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!