Evde Otururken Yapacağınız 7 Şey

Galeri15 Temmuz 2018
2.1B OKUNMA
Paylaş

Milletçe evden çıkamaz olduğumuz şu günlerde canınız sıkılıyor biliyoruz. Kapatın televizyonu, ondan hayır gelmez insana. Ne yapacağınızı söylüyoruz, hazır mısınız?

1-Bahar Temizliği Yapın

Açın camları, baharın güzelliği dolsun evinize. Sonra sıvayın kolları, paçaları temizliğe başlayın. Hem sakinleştiğinizi de fark edeceksiniz.

2-Egzersiz Yapın

Yaz geliyor, düzgün bir vücut hepimizin ihtiyacı. Düzgün vücuttan önce sağlık hepimizin ihtiyacı. Hazır evdeyken başlayın, alışınca zaten günde 5 dakikanızı ayırsanız yetecektir emin olun.

3-Yemek-Kurabiye Yapın

Şimdi maharetlerinizi gösterme vakti. Ya da elinizden gelmiyorsa pratik yapmanın tam sırası. :)

4-Arkadaş Toplantıları Düzenleyin

O hazırladığınız yemekler, kurabiyeler boşuna değildi elbet. Çağırın arkadaşlarınızı, şu kasvetli havayı atın üstünüzden.

5-Evdeki Bozuk Şeyleri Tamir Edin

‘Müsait bir zamanda’ ilgilenmek üzere bir kenara attığınız bozuk eşyalarınızı tamirin tam zamanı. Hem el becerinizi geliştirir. :)

6-Kitap Okuyun

Yarım bırakılmış ya da başlamaya bile vaktiniz olmayan kitaplarınızı bitirin. Kitap okurken başka bir dünyanın kapısını aralayacaksınız. Ve galiba ihtiyacımız olan da tam olarak başka bir dünya..

Ne okuyacağınıza karar veremiyorsanız buraya bir bakın deriz.

7-Film/Dizi İzleyin

Yarım bırakılmış dizilerinizi izleyin, yepyeni filmler keşfedin. Alın kucağınıza koca bir tabak meyve, işsizliğin tadını çıkarın.

2.1B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!