Evden Katılabileceğiniz Online 7 Kültür Sanat Aktivitesi

Galeri17 Mart 2020
4.8B OKUNMA
Paylaş

Koronavirüs salgını sebebiyle okullar tatil edildi, birçok şirket evden çalışma sitemine geçti ve şehirlerdeki tüm kültür sanat aktiviteleri durduruldu. Sanata doyacağınız, kültürel devrim yaşayacağınız  7 online sanat aktivitesi.

Berlin Filarmoni Orkestrası

Normalde ücretli olan biletleri haftalar öncesinden tükenen Berlin Filarmoni Orkestrası'nın konserlerini yüksek kalitede dinleyebilirsiniz.

Orkestrayı internet üzerinden dinlemek isteyen müzikseverler, orkestranın web adresinde bulunan ‘bilet sayfasına’ girerek BERLINPHIL kodunu kullanarak ücretsiz olarak Berlin Filarmoni Orkestrası’nı dinleyebilecekler.

Detaylı bilgi için buraya tıklayınız. 

Metropolitan Opera

Ayasofya Müzesi

Türkiye'de yerli ve yabancı turistlerin en sık ziyaret ettiği yerlerden biri Ayasofya Müzesi. Bu tarihi yeri her ayrıntısına kadar online olarak keşfedebilirsiniz. 

Buraya tıklayınız. 

Art Basel

Art Basel online olarak yaklaşık 2.000 sanat eserini incelemeye olanak sağlayan odalarını yayına açtı.

Buraya tıklayınız. 

Anadolu Medeniyetleri Müzesi

Louvre Müzesi

Louvre Müzesi mutlaka görmeniz gereken yerlerin başında geliyor. Paris'te yer alan ve Leonardo Da Vinci’nin ünlü Mona Lisa eseriyle ünlenen Louvre Müzesi'nde Osmanlı, Mısır tarihine dair de birçok eser var. Dünyaca ünlü bu müzeyi online olarak gezmek güzel olacaktır. 

Buraya tıklayınız. 

Resim Heykel Müzesi

90 yıllık tarihiyle Türk sanatının en nadide eserlerini barındıran müzede değerli koleksiyonları keşfedeceksiniz. 

Buraya tıklayınız. 

Bonus: Google Art & Culture

Google Arts & Culture, müzelerde bulunan sanat eserlerini yüksek çözünürlüklü görüntülerle keşfede bileceğiniz bir platform.

Buraya tıklayınız. 

4.8B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!