Sevgiliye Alınabilecek 7 Alternatif Hediye Fikri

Galeri14 Şubat 2019
8.4B OKUNMA
Paylaş

Sevgilinize klişelerden uzak alabileceğiniz alternatif hediye fikirleri. 

1- Hazır Hediye Kutusuyla Küçük Hediyeler İçin: Benden Sana

Benden Sana, sevgiliniz için güzel hediye kutuları içinde birbirinden farklı ürünler sunuyor. Örneğin, deniz mavisi bir kutunun içinde SPA’da kullanılacak ürünler ya da ‘Zamanın Yakışıklısına Hediye Kutusu’ paketiyle erkek arkadaşınızın hoşuna gidecek bir hediye paketi. 

https://www.bendensana.com

2- Okuma Meraklısı Sevgiliye: Bir Kutu Kitap

Elbette size klişe bir kitap önerisinde bulunmayacağız. Birkutukitap.com okuma aşığı sevgilinize sizin adınıza her ayın ilk haftası 3 kitap gönderiyor. Hem sevginizin bir güne özel olmadığını anlatır, hem de her ayın başında yüzünde gülümseme uyandırırsınız. Ayrıca kutunun içinde hediyeler ve kitaplar hakkında küçük ipuçları mevcut.

https://www.birkutukitap.com

3- Güne Kahve Kokusu Olmadan Başlayamayan Aşıklara Özel: Petra Coffee

Sevgiliniz bir kahve tutkunu ise ona verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri özenle kavrulmuş kahve olabilir, Petra Coffee tamda bunu sunuyor. Kahve deyip geçmeyin, 4 hafta boyunca özel kahve çekirdeklerini istediğiniz şekilde öğütülmüş olarak gönderiyor. Böylece sevgiliniz her kahve içişinde sizin kulağınızı çınlatıp, doğru seçim yaptığını bir kez daha hatırlar. 

https://www.petracoffee.com

4- Benim Sevgilim Çay Tiryakisi Diyenlere: Tea Excellence

Benim sevgilim kahveden çok çayı sever diyenler için de seçeneğimiz var elbet, dünyadaki en yüksek kalite çay yapraklarının elde edildiği çay tarlalarıyla iş birliği içerisinde olan Ronnefeldt, sevgilinizi inanılmaz aromalarla buluşturabilir. Birbirinden farklı kokulardan oluşan çaylara bayılacak, soğuk kış günlerini bu güzel çaylarla ısıtacaksınız. 

https://www.tea-excellence.com

5- Kişiselleştirilmiş Hediye Vermek İsteyenler İçin: Sosyopix

Sosyopix, ‘Anılarına dokunun’ sloganıyla, Instagram ve Facebook üzerinde paylaştığın fotoğraflarınla sana özel hazırlanmış farklı temalarda ürünler hazırlayan ve bunları adresine ücretsiz kargo ile ulaştıran bir servis. Sevgililer Günü yaklaşırken ‘Sevgili Kutusu’ adında çok özel bir paket hazırlamış, içinde 24 adet Pola Kart, 2 adet Bellboy, 2 adet Fotoğraf Standı, 12 adet Kalpli Mandal, Yapıştırıcı Hamur, Dekoratif İp barındırıyor. Hem de çok uygun fiyata :)

https://www.sosyopix.com

6- Çikolata Aşkın En Önemli Simgesi: Gusto Çikolata

Hangimiz çikolata sevmeyiz ya da çikolatayla kim mutlu olmaz? Sevgililer günü için en anlamlı hediyelerden biri de bir paket çikolata. Ama öyle basit bir çikolata değil tamamen el yapımı olan birbirinden çeşit çikolatalar, bunun için size butik bir çikolatacı önereceğiz. 

https://www.gustocikolatashop.com

 

7- Farklı Seçenekler Bir Arada: Bonvagon

Herkesin aklına gelebilecek hediye çeşitlerinden farklı bir şey düşünüyorsanız, her çeşit keseye uygun Bonvagon tam sizlik. Bonvagon, sevgiliye özel hediyeleri sizin için toplamış, kadın ve erkeklere ayrı olarak tanıtıyor. Sevgiliniz tasarım objelerinden hoşlanıyorsa,  Bonvagon aradığınızı size sunacaktır. 

https://www.bonvagon.com

8.4B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!