Yılbaşında İzlenebilecek Filmler

Galeri16 Temmuz 2018
2.5B OKUNMA
Paylaş

1- Gremlinler / IMDb 7,2

Yeni yılda oğluna güzel bir hediye vermek isteyen Randall Peltzer, daha önce eşine pek az rastlanır bir hediyeyle eve döner. Oğlu Billy, paketi açtığında, sevimli ve farklı bir canlıyla karşılaşır. Yani bir Gremlin'le. Her ne kadar sevimli olsa da, bu yaratık suya karşı duyarlıdır ve her ıslandığında kötü birçok kopyasının oluşmasına istemeden de olsa sebebiyet verir. Kısa süre sonra birçok kötü Gremlin'in oluşması, birçok insanın yılbaşını ilginç şekilde geçirmesine neden olacaktır.

2- Grinch / IMDb 5,6

Herkes yeni yıl için hazırlıklar yapıp, heyecan duyarken, tüm bu hazırlıklardan hoşnut olmayan yoktur herhalde Evet, vardır. Grinç, Whoville Kasabası'ndakiler gibi değildir. Tüm bu mutluluğa anlam veremez. Hatta daha ileri gider ve insanların mutluluğunu ortadan kaldırmak, kısacası Noel'lerini bir kabusa çevirmek için tek başına yaşadığı mağaradan çıkar ve iğrenç yüzünü gösterir.

10- Babam Söz Verdi / IMDb 5,4

Herkes yeni yıl için hazırlıklar yapıp, heyecan duyarken, tüm bu hazırlıklardan hoşnut olmayan biri var mıdır sizce? Evet, vardır. Grinç, Whoville Kasabası'ndakiler gibi değildir. Tüm bu mutluluğa anlam veremez. Hatta daha ileri gider ve insanların mutluluğunu ortadan kaldırmak, kısacası Noel'lerini bir kabusa çevirmek için tek başına yaşadığı mağaradan çıkar ve iğrenç yüzünü gösterir.

 

11- Kutup Ekspresi / IMDb 6,6

Küçükken çoğumuz Noel Baba'yı merak etmiştir değil mi? İşte filmdeki küçük kahramanımız da Noel Baba'yı görme umuduyla yatağında gözü kapalı beklemektedir. Bir süre sonra sesler duyulur, ama gelen Noel Baba'nın kızağı değil, koca bir trendir. Evet, Kutup Ekspres'i! Kahramanımız, o gece daha önce yaşamadığı şeylerin olacağını tahmin eder ve sonunun nereye varacağını bilmediği, bu sebeple de onu heyecanlandıran kutup macerasına doğru yola çıkar. Tabii diğer küçük çocuklarla birlikte.

9- Ölü Gelin / IMDb 7,9

Victor, kısa süre sonra güzel Victoria ile evlenecektir, ancak bu evlilik konusunda bir kararsızlığı vardır. Günün birinde yüzük takma provası yaparken yüzüğü ölü bir gelinin parmağına takar. Tabii olacaklardan hiç haberi yoktur. Victor, bu sayede ölüler dünyasına adım atar ve gelinle birlikte yaşamaya başlar. Tabii gerçek dünyaya dönmeyi de düşünüyordur.

3- Santa Claus Is Comin To Town / IMDb 7.9

4- Miracle on 34th Street /IMDb 7,9

5- Scrooge / IMDb 6,5

6- Holiday Inn / IMDb 7,6

7- Frosty The Snowman / IMDb 7,4

8- Beyond Tomorrow / IMDb 6,7

12- Rare Exports / IMDb 6,7

13- Hediye Operasyonu / IMDb 7,1

14- Snownem / IMDb 5,9

15- Holiday in Handcuffs / IMDb 6,4

16- Black Christmas / IMDb 4,5

17- The Holiday / IMDb 6,9

18- Christmas in Boston / IMDb 6,4

19- A Boyfriend For Christmas / IMDb 6,5

20- Noel / IMDb 6.3

21- Blizzard / IMDb 5,6

22- Elf / IMDb 6,9

2.5B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!