Antalya'da Alternatif Kahvaltı İçin 7 Yer

Şehrini Tanı13 Temmuz 2019
7.8B OKUNMA
Paylaş

Aceleniz var, uzun bir kahvaltıya vaktiniz yok ama kahvaltı keyfinizden de ödün vermek istemiyorsunuz. O zaman sizin için hazırladığımız alternatif kahvaltıcılara göz atabilirsiniz.

1- Pikan

Antalya’da birden çok şubesi olan Pikan’da istediğinizi seçip oturun. Ekşi maya ekmeklerden yaptıkları tostları deneyin. Canınız yalnızca atıştırmak istiyorsa Selanik gevreği ya da Pikan Biscotti’sini deneyebilirsiniz. 

2- Harika Simit

Üniveristeye olan yakınlığından dolayı öğrenciler arasında çok tercih edilen mekanlardan biri olan Harika Simit, kıtır kıtır simitleri ile bağımlılık yapacak.


 

3- Levent Börekçilik

1968’den bu yana nesilden nesile aktardıkları eşsiz börek tarifiyle sadece börekle de kahvaltı yapılabileceğini gösteren Levent Börek, sizleri peynirli ve kıymalı böreklerini deneyip tarafınızı seçmeye davet ediyor.

4- Starbucks

Hepimizin bildiği üzere kahveleriyle nam salmış Starbucks hızlı kahvaltı içinde en iyi adreslerden biri. Birçok sandviç ve tatlı seçeneği sunan Starbucks’ta kahvenizin yanına hangi tadın yakışacağına siz karar veriyorsunuz.

5- Big Chefs

Uzun uzun kahvaltı keyfi yapmaya vaktiniz yoksa Big Chefs’in "Aceleci ve Tuzlu" ya da "Aceleci ve Tatlı" menülerinden birini seçip hızlı bir kahvaltı keyfi yapabilirsiniz. ''Aceleci ve Tuzlu'' simit arasında ezine peyniri ve demleme çay, ''Aceleci ve Tatlı'' pankek istediğiniz meyveler, sos ve fincan kahve ile servis ediliyor.

6- Ch'i Fine Food Atelier

Çiğ beslenme fikri ile adını duyuran Chi Fine Food son derece sağlıklı ve lezzetli kahvaltı seçenekleri sunuyor. Yeni tatlar mı denemek istiyorsunuz o zaman adresiniz burası. Çiğ pita ekmeğinde sandviç, vegan kahvaltı tabağı keşfetmeniz için sizleri bekliyor. Son zamanlarda çok popüler olan smoothie bowl’ları da burada bulabilirsiniz.

7- Güneş Fırın

Bulunduğu yer dolayısıyla hem öğrencilerin hem adliye çalışanlarının bir numaralı kahvaltı durağı olan Güneş Fırın acelesi olanlar için hızlı ve lezzetli kahvaltı seçenekleri sunuyor.

7.8B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!