Antalya'da Bulunan 7 Asya Mutfağı Restoranı

Şehrini Tanı15 Mart 2023
12.8B OKUNMA
Paylaş

Antalya'da Asya mutfağı severlerin mutlaka gidip deneyimlemesi gereken 7 Asya mutfağı restoranını sizler için listeledik. 

Asmani Restaurant

Keyifli bir restoran da fine dining tecrübesiyle suşi yemek isterseniz en doğru adres Asmani olacaktır. Maki, Nigiri, Rolls ve Mix Platter olarak dörde ayrılan geniş suşi menüsüne sahip Asmani, Antalya’da uzak doğu mutfağı severlerine harika bir deneyim yaşatıyor.

Kokoyaki Sushi

Özenli sunumlarıyla sushi severlerin Antalya’daki uğrak noktalarından biri de Kokoyaki Sushi. Zengin menüsü ile uzak doğu mutfağına ait pek çok lezzet gibi Japon içkilerinin de tadına bakabilirsiniz.

Cafe BUBU

Güney Kore lezzetlerinin Antalya’daki en önemli noktalarından biri Cafe BUBU. Güney Koreli bir çift tarafından iletilen BUBU’da ramyeon, jjimdak, acılı tavuklu dupbap, kimbap, bulgogi, dalgalbi ve ddeokbokki gibi çeşitli Kore mutfağından lezzetleri Cafe BUBU’nin sakin ortamında deneyimleyebilirsiniz.

Kaison Restaurant

Japon ve Çin mutfağından lezzetleri taze ve özenle seçtikleri malzemelerle usta ellerle hazırlayan Kaison Restaurant Uzak Doğu mutfağından lezzetleri sizlerle buluşturuyor.

Mira Uygur Restaurant

Genel olarak Uygur mutfağı notalarıyla oluşan menüsünde diğer uzak doğu mutfaklarından da pek çok farklı lezzeti bulabiliyorsunuz. Türkçe, Çince, Uygurca ve İngilizce bilen çalışanlarıyla rahatça iletişim kurabileceğiniz ve Antalya’da sevdiğiniz, merak ettiğiniz uzak doğu lezzetlerinin tadına varabileceğiniz bir lokasyon.

Mizuhi Sushi Bar

Uzak doğu mutfağına meraklı olan Antalyalıların en çok ziyaret ettiği restoranlardan biri olan Mizuhi Sushi Bar uzman eller tarafından hazırlanan suşileri ile asya kültürüne bir lezzet yolculuğu yapmanızı sağlıyor.

İşletmenizin burada yer alması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

12.8B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!