Antalya’da Çocuklarınızla Birlikte Keyifli Vakit Geçirebileceğiniz 7 Yer

Şehrini Tanı22 Nisan 2019
22.9B OKUNMA
Paylaş

Çocuğunuzla çocuk olmak isteyeceğiniz eğlencenin tadına varacağınız 7 yer. 

1- Ters Ev

Günlük hayatta kullanılan eşyaları sizi tavandan sarkarak karşılaması ile birlikte tüm yüzeyler eğimli olarak tasarlandı. Bu şartlarda kendini yerinde hissetmek oldukça güç. Başınız gerçekten dönebilir. İç mekanda abartıdan kaçınarak sıradan dekorasyon ve Avrupa tarzında nesneler kullanılıyor. Her şeyin ters yüz olmuş yanılsamasını veren ortamda inanılmaz eğleneceksiniz.

Bilet satın almak için buraya tıklayınız. 

2- Oyuncak Müzesi

Her salonda apayrı bir tema ve apayrı bir atmosfer var. Sanki bir müze değil de, 15 butik müze bir müze içerisinde kurulmuş gibi. Oyuncak müzesi her yaş grubundan kişiye hitap edecek etkinlik ve koleksiyon içeriyor. Çocuğunuzla birlikte sizi de çocukluğunuza götürecek sürprizlerle dolu bir müze.

3- Antalya Aquarium

Dünyanın en büyük tünel akvaryumu Antalya Aquarium. Çeşit çeşit köpekbalıklarını görme şansının yanında, rengarenk zehirli sürüngen ve böcek çeşitlerine ev sahipliği yapan Wild Park’ı da ziyaret edebilirsiniz. Yapabilecekleriniz bunlarla da sınırlı değil. Kar Dünyası ve Buz Müzesinde gerçek kar topları yapabilir, soğuk bir macerada yaşayabilirsiniz. Sonrasında Oceanride XD Cinema’da Kaptan Borbassa’nın maceralarına ortak olabilirsiniz.

Bilet satın almak için buraya tıklayınız. 

4- Düden Park

Antalya’nın en gözde lokasyonlarından biri Düden Park . Ailenizle keyifli vakit geçireceğiniz bu park aynı zamanda hayvan dostu, geniş park alanlarında piknik yapıp, uçurtma uçurabileceğiniz huzur bulabileceğiniz bir park.

5- Aktur Park

Antalya'nın eğlence merkezi Aktur Lunapark'ta çocuğunuzla eğlenceli vakit geçirirken sizde çocukluğunuza dönebilirsiniz. Loop zone, Ahtapot, Twister Coaster, Adrenalin Maxx, Çarpışan Oto, Ranger, Atlı Karınca, Crazy Dance ve daha bir çok oyuncaklar Aktur Park'ta sizi bekliyor.

6- Sahil Antalya Yaşam Parkı

Sahil Antalya Yaşam Parkı artık tüm ailelerin ve çocukların gözdesi. Özellikle kuru havuzlar, atlamalı su gösterisi ve buhar gösterisi çocukların büyük eğlencesi. Yenilenen bölgede park alanlarının, koşu ve bisiklet yolu bulunuyor. Tercih etmeniz için birçok sebebi olan bu yaşam parkında ailenizle, çocuklarınızla ve köpeğinizle rahatça vakit geçirebilirsiniz.

7- Teneffüs Park

Çocuklarınız Teneffüs Parkta çimlerin üzerinde, ağaçların arasında, çeşitli animasyonlarla günün keyfini çıkarırken, sizlerde haftanın telaşına bir teneffüs vererek rahatlayıp doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aktiviteler arasında; tırmanma duvarı, macera parkı, çamur havuzu gibi alanlarda çocuklarınız enerjilerini atarken, masal ağacı, blok evi gibi alanlarda ise üretim heyecanı yaşayacaklar. Aynı zamanda Teneffüs Parkta bulunan parti evinde çocuğunuzun doğum günü partisini gerçekleştirebilirsiniz.

22.9B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!