Antalya'da Düğün Yapabileceğiniz 7 Mekan

Şehrini Tanı04 Eylül 2018
26.2B OKUNMA
Paylaş

Hayatımızın en özel günü olan düğünlerimiz için karar vermekte en çok zorlandığımız şeylerden biri de düğün mekanları. Antalya'da hayallerinizin düğünü yapabileceğiniz 7 mekanı sizler için araştırdık. 

1- Akra Hotel

Size düğününüz için bir çok alternatif sunuyor isterseniz 9 farklı salonun da isterseniz bahçe veya havuz başında. Düğünüzün ilk anından son anına kadar sizinle ilgilenen profesyonel ekip kusursuz bir düğün geçirmenizi sağlayacak. 

2-Red & White

Red & White, düğünleriniz için güzel bir alternatif. İsterseniz deniz kıyısı, isterseniz kır düğününüz için uygun alanlara sahip.

3-The Marmara Otel

İsterseniz bahçesinde Akdeniz manzarası ve doğanın sıcaklığında bir kır düğünü ile isterseniz kapalı alanında otel konforuyla aşkınızı taçlandırabilirsiniz.

 

4-La Boutique Antalya

Güney Fransa evlerini andıran mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken otel, 5. katındaki  Blanche Terrace restoranında en unutulmaz gününüze falez ve deniz manzarası eşliğinde ev sahipliği yapmaya hazır.

 

5-WOW Kremlin Palace Otel

Düğününüz hem şık hem lüks hem de deniz kenarında olsun istiyorsanız tam aradığınız yer WOW Kremlin Palace olabilir. Aslında otel tek bir cümleyle anlatabilmekte hayallerinizin nasıl gerçek olacağını; Unutmayın ki gerçek masallar saraylarda yaşanır... Gelin kendi masalınızın kahramanı olun.

 

6-Rixos Downtown Otel

Otel düğünü mü kır düğünü mü karar veremiyorsanız Rixos iki seçeneği birden sunuyor size. Ayrıca Rixos, Balayı Odası’nda 1 gecelik konaklama hediye ediyor.

 

7-Hotel Su

Hotel Su, birlikteliğinizin ilk ve en önemli adımı düğününüz için kişiye özel farklı konseptler ve mekanlarda son derece özenli düğün alternatifleri sunuyor. Dilerseniz geniş, şık ve asil bir salonda veya keyifli bir bahçeye açılan samimi bir ambiyansta, dilerseniz göz kamaştırıcı beyazlığa sahip bir suitin denize bakan geniş terasında, yeşilllikler içindeki güzel bir bahçede.

26.2B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!