Antalya’da Gece Hayatının Nabzının Attığı 7 Club

Şehrini Tanı16 Ağustos 2018
5.4B OKUNMA
Paylaş

Antalya denince akla deniz, kum, güneş üçlüsü gelir. Eh yalan da değil Mart’ta Nisan’da denize giriyoruz ya hu :) Neyse konumuz bu değil. Bir de bu güzelim şehrin gece hayatı var elbet. Her yerde bar, meyhane var ancak kaliteli club bulmak biraz sıkıntılı. Yaz da gelmişken; içiniz kıpır kıpır, kanınız kaynarken bu listeye göz atmadan seçiminizi yapmayın der, iyi eğlenceler dileriz.

1-Massimo

Muhteşem Antalya manzarasına, özenle hazırlanmış kokteyllerin ve en hit müziklerin eşlik ettiği, kalitenin hazzını her an hissettiren bir mekan düşünün. Massimo, Antalya gece hayatına yepyeni bir soluk getirdi. 

 

2-Soho Night Club

Antalya’nın yıllanmış mihenk taşlarından biridir Soho. Özellikle dj performanslarıyla büyük ilgi çekmektedirler. Ülke sınırlarını aşan namı sayesinde Antalya gece hayatında özel bir yere sahiptir. 

 

3-Aura Club

Sadece dansçı kızları görmeye bile gidilebileceği yönünde rivayetler var. Genelde Rus kızlar ve Türk erkeklerden oluşan çiftler görülür, oturup Türklerin Ruslara yazışını izlemek bile eğlencelidir.

 

4- Inferno

Köpük partileriyle ünlenen Inferno, hemen karşısında bulunan rakibi Aura’dan geri kalmayarak efsane dansçılarıyla gecenize renk katıyor.

 

5- Club Ceila

Çılgın bir cumartesi mi istiyorsunuz o zaman tabiki Ceila; yıllardır Antalya’nın bir numaralı gece kulüplerinden biri.

 

6- Robin Hood

Marina manzarası, üç katlı mekanı ve farklı konseptiyle bilinen Robin Hood'a Alanya'ya yolunuz düşerse bir uğrayın deriz.

 

7- Mention Club

Antalya gece hayatına 2016 yılında merhaba diyen Mention Club Konyaaltı bölgesindeki tek gece kulübü olması sebebiyle bölgedeki Antalyalıların eğlence merkezi haline geldi. Konsept partileri ile adından söz ettiren mekanda 2 büyük bar bulunuyor. 500 kişilik kapasitesi ile de Antalya’daki en büyük gece kulüplerinin arasında bulunan Mention Club'ta Türkiye’deki eğlence hayatının ünlü isimleri de sık sık sahne alıyor.

5.4B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!