Antalya’da Gece Hayatının Nabzının Attığı 7 Club

Şehrini Tanı21 Haziran 2019
46.1B OKUNMA
Paylaş

Antalya denince akla deniz, kum, güneş üçlüsü gelir. Eh yalan da değil Mart’ta Nisan’da denize giriyoruz ya hu :) Neyse konumuz bu değil. Bir de bu güzelim şehrin gece hayatı var elbet. Her yerde bar, meyhane var ancak kaliteli club bulmak biraz sıkıntılı. Yaz da gelmişken; içiniz kıpır kıpır, kanınız kaynarken bu listeye göz atmadan seçiminizi yapmayın der, iyi eğlenceler dileriz.

1- Gaga Club Lara

Muhteşem atmosferi, özenle hazırlanmış kokteyllerin ve en hit müziklerin eşlik ettiği, kalitenin hazzını her an hissettiren bir mekan düşünün.  Antalya'nın En İyi Gece Kulübü sloganı ile yola çıkan Gaga Club Lara, Antalya gece hayatına yepyeni bir soluk getirdi. 

Telefon: 05324916790

Adres: Fener Mahallesi, Lara Caddesi  Muratpaşa-Antalya

2- Aura Club

Birbirinden güzel dans şovları, özel konserleri ve muhteşem dj performansları Aura Club, Antalya ve Kemer'in en iyi gece kulüplerinden biri. 

Telefon: 05363460777

 

3- Inferno

Köpük partileriyle ünlenen Inferno, hemen karşısında bulunan rakibi Aura’dan geri kalmayarak efsane dansçılarıyla gecenize renk katıyor.

 

4-Soho Night Club

Antalya’nın yıllanmış mihenk taşlarından biridir Soho. Özellikle dj performanslarıyla büyük ilgi çekmektedirler. Ülke sınırlarını aşan namı sayesinde Antalya gece hayatında özel bir yere sahiptir. 

 

5- Club Ceila

Çılgın bir cumartesi mi istiyorsunuz o zaman tabiki Ceila; yıllardır Antalya’nın bir numaralı gece kulüplerinden biri.

 

6- Robin Hood

Marina manzarası, üç katlı mekanı ve farklı konseptiyle bilinen Robin Hood'a Alanya'ya yolunuz düşerse bir uğrayın deriz.

 

7- Black Live

Antalya’nın hatırı sayılır gece kulüplerinden biridir Black Live. Hem canlı müzik performanslarıyla hem de atmosferiyle! Doyasıya eğlenecek ve sabahın ilk ışıklarına kadar dans edeceğinize eminiz. 

46.1B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!