Antalya'da Gidebileceğiniz En İyi 7 Kuaför

Şehrini Tanı15 Kasım 2018
149.3B OKUNMA
Paylaş

Güzelliğine güzellik katmanın her kadının olmazsa olmazı olduğunu biliyoruz. Kendimize bakım yapmak, saçlarımıza değişik modeller uygulatıp farklı hissetmek isteriz çoğu zaman.  Fakat yanlış kuaför seçimleri de tam tersine bir kâbus olabiliyor. Bu yazımızda Antalya’da isteklerinizi doğru karşılayacak en iyi 7 kuaförü sizlerle paylaşacağız.

1. Meltem Kuaför

Meltem Kuaför, kuaför denildiğinde aklınıza gelen ne varsa biraz daha fazlasını sunuyor. Meltem Kuaför, sizi fiziksel olarak baştan yenilemekle kalmıyor, ruhunuza iyi gelecek yöntemleri de sunuyor. Bedenin dengesini bulmasını ve sorunları aşmasını sağlayan Biyoenerji, ruhsal şifa veren Reiki ve sizi rahatlatacak, haftanın yorgunluğunu unutturacak masaj, Meltem Kuaför'ün size iyi gelecek ruhsal şifaları arasında. Ruhsal yöntemlerin yanı sıra bir kuaförden tüm beklentilerinizi size sunabilecek uzmanlarla çalışıyorlar. Hem de çok uygun fiyatlarla. 

2. Cix Kuaför Dedeman

Özene bezene uzattığımız neredeyse her gün bakım yaptığımız saçlarımız bizim canımız, öyle herkese emanet edilmez, her makasa güvenilmez. Eminim o hataya hepimiz düşmüşüzdür. Bilmediğimiz bir kuaförün elinde mundar olmuştur saçımız. O zaman size güvenebileceğiniz bir yer daha söyleyelim. Lara ’da ki Cix kuaför. Buraya bir şans verin, sonra isteseniz de vazgeçemeyeceksiniz.

3. MD Kuaför

İddialı bir kuaför de burada. Saç kesimi saçlarda renk geçişi makyajı… Evet abartmıyorum. Her tene her renk saç gitmez. Örneğin koyu renk saçlarımıza sarı tonlarında geçiş isteriz ama hangi sarı! Bunu her kuaför bilmiyor ki koyu saçların arasına atar küllü sarıyı birde işiniz yok onunla uğraşın. Neyse ki MD kuaför ekibi renk geçişleri, boya konusunda başarılarını kanıtladı. Ayrıca kadınlar ve erkekler için ortak kuaför olması, bu yaz düğün düşünen arkadaşlara zamandan kazanmaları için duyurulur.

4. Caka Kuaför

O güzel ellerde düzgün sürülmüş ojeler nede zarif duruyor. Giydiğimiz her şeye taktığımız takılara risk olmasın diye french oje uygulamasını hepimiz yapıyoruz. Ama çoğunluklada sıkılıyoruz. Böyle bir yeteneğiniz yoksa size bir yer önereceğim. Yaratıcı oje uygulamalarıyla birlikte saç bakımları ve farklı saç kesim tarzlarıyla Caka bu işi biliyor. Servis ve hizmet anlayışıyla da sınır tanımıyor. Beklerken Caka'da yapılmış köpüklü ve orta türk kahvesini içmenizi tavsiye ederiz.

5. Baces Kuaför

Bazen isteklerimiz konusunda kararsız kalırız. Acaba bu saç modeli mi yakışır yoksa çok mu kısa durur? Şu saç rengi yüzümün canlılığını ortaya çıkartır. Yok yok bir kat ton koyusu olsa daha iyi olur. Tamam, hanımlar sakin olun… Koltuğunuza oturup hangi işlemleri yapmak istediğinizi anlatın ve kendinizi Baces ekibinin profesyonelliğine bırakın. İstediğinizden daha güzel olacağınız, memnun ayrılacağınız bir kuaför.

6. Tim Kuaför

Konyaltı’nda oturan hanımlar bu bahsettiğiniz yerler bana uzak geliyor yakınlarda güzel bir kuaför yok mu diye soruyor musunuz? Saç kesimleriyle meşhur bire bir ilgi gösterilen, kuaför dizaynının güzelliğiyle birlikte çalışanların usta ekip olması tim kuaförü Konyaaltı’nın en iyi kuaför salonu yapmaya yetiyor bile.

7. Mey Kuaför

Güler yüz ilgi alaka bizi her zaman daha yakın hissettirir. Bizim ihtiyacımız olan özel hissetmek. Neyse ki doğru kuaförlerden birisi Antalya da çok bilindik bir yerde TerraCity içerisinde. Kuaförden önce veya sonra alışverişi de işin içine katmak bence çok hoş bir fikir. Hem birbirinden çeşitli mağaza seçenekleriyle yeni kıyafetler, yenilenen sizlere ve farklılaşan tarzlarınıza daha çok yakışacaktır.

149.3B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!