Antalya'da Konser Öncesi Gidilebilecek 7 Mekan

Şehrini Tanı16 Kasım 2018
4.8B OKUNMA
Paylaş

Akşama konser var ama saati biraz geç, arkadaşlarınızla, sevgilinizle veya aile bireyleriyle iş çıkışı gideceksiniz ya da evde hazırlanıp gideceksiniz. Hem güzel yemekler yiyeyim, hem rahat rahat sohbet edeyim düşüncesindeyseniz, sizin için konser öncesi vaktinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz 7 mekanı listeledik. İyi eğlenceler.

1-Beerzone

Lara ve Kaleiçi semtinde şubesi bulunan Beerzone için ne desek az kalır, bizim önerimiz binbir özenle hazırladıkları hamburgerleri. Ayrıca konser saati beklerken arkadaşlarınızla Monopoly, Tabu ve Jenga gibi oyunlar oynayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

2-Cafe Pik

Cafe Pik, arkadaşlarınızla hem lezzetli yemekler yiyip hem de yemek sonrası eğlenceli zaman geçirebileceğiniz ideal mekanlardan biri. Mekanın özellikle salatalarını denemenizi tavsiye ederiz

 

3- Varuna Gezgin

İlk kez Eskişehir'de açılan Varuna Gezgin, Antalya şubesiyle de Antalyalıların kalbini fethetmeyi başardı. Mekanın alt katını saran kitaplar, ikinci katında dünyanın birçok yerinden toplanan bira şişeleri Varuna Gezgin'in konseptini diğer yerlerden farklı kılıyor. Ayrıca menüde o kadar çok seçenek var ki herkes kendisine göre yiyecek bir şey mutlaka buluyor. Gideceğiniz konserin mekanı Kaleiçi'nde yer alıyorsa ve seçeneğinizi Varuna'dan yana kullanacaksanız, mutlaka rezervasyonunuzu yaptırın.

4- Shakespeare W

Konser öncesi iyi yemeğin ve rahat sohbet ortamının adresi, Shakespeare W diyebiliriz. Hem zengin menüsü, hem mekanın cezbeden konsepti, hem de sohbetinizi arkadaşlarınızdan başka kimsenin duyamayacağı birbirinden uzak masalar, keyifli vakit geçirmeniz sağlayacak.

 

5-Pablito Bistro

Geniş menüsü ile size bir çok ülke mutfağından lezzetler sunan Pablito Bistro, lezzetleri kadar denize açılan manzarasıyla, birçok mekandan faklı konseptiyle size unutulmaz bir akşam yaşatabilir. Bizim önerimiz, pizza menüsü ve  İspanyolların enfes içkisi Sangria.

 

6-David People Coffee & Food

‘Kahveci’ konseptiyle yola çıkan David People, lezzetli mutfağıyla ve zengin kokteylleri ile de göz dolduruyor. Cebi yakmayan fiyatlarıyla her kesime seslenmesiyle de öne çıkan David People; ‘Kendinizi Şımartın’ diyerek misafirlerine verdiği önemi anlatıyor.

7-Hisar Restaurant & Winehouse

Kaleiçi’nde konser öncesi gidilebilecek mekanların başında gelen Hisar, Tophane’nin hemen altında tarihi dokusu ve eşsiz yat limanı manzarasıyla bizi karşılıyor. Bu harika manzarasına rağmen genelde boş oluyor. İnanın nedenini biz de bilmiyoruz, belki de yeterince keşfedilmemiştir. Balkonuna çıktığınızda evinizin balkonundan yat limanını izliyormuş gibi hissediyorsunuz.

4.8B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!