Antalya'da Maç İzlemek İçin 7 İdeal Mekan

Şehrini Tanı25 Şubat 2019

Türkiye’nin neresine giderseniz gidin futbol deyince akan sular durur, hemen konu kapanır, maça dalınır. Kimisi avazı çıktığı kadar bağırarak maç izlemeyi sever, kimi sükunetle, kimi dost sohbetiyle… Biz de bu yazımızda sizin için Antalya’da maç izlemek için ideal yerleri derlemeye çalıştık.

1- B12 Steak & Kasap

B12 gurme lezzetleriyle maç heyecanınıza eşlik edecek.

Adres: Çağlayan Mahallesi Fener Caddesi Irmak Apt. No:52 Muratpaşa-Antalya

Telefon: 0242 3233310

 

2- Kesik Meyhane

Dev ekrandaki maç keyfinizi zengin ve lezzetli mezeleriyle ikiye katlanacak Kesik Meyhane, derbi dönemleri çok kalabalık oluyor rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Adres: Kılınçarslan Mahallesi, Tabakhane Sokak No:1 Muratpaşa-Antalya

Telefon: 0533 0222777

 

3- Türk Kahvesi

Arkadaşınızla buluşup maç izlemek istediğiniz anlarda Türk Kahvesi maç seyredenler için ayırdığı özel alan sizi ağırlıyor. Böylece etrafınızdakileri rahatsız edeceğinizi düşünmeden, maçın heyecanını rahatça yaşayabilirsiniz. Maç günleri tüm şubeleri çok kalabalık olduğu için, önceden rezervasyon yapmanızı öneririz.

 

4- Çağlayan Büfe

Lara'da hem uygun fiyat hem de rahat bir şekilde maç izlemek isteyenler için tam adresi, büfe denildiğine bakmayın çoktan mekan haline gelmiş. Manzarası da Çağlayan Büfe'yi seçmenize bir diğer sebep.

 

4- Türk Kahvesi-Konyaaltı

Maçınızı izlerken kart oynayabileceğiniz, okey oynayabileceğiniz, nargilenizi içebileceğiniz, dostlarınızla hoş sohbet edebileceğiniz sıcak samimi ortamıyla Konyaaltı'nda vazgeçilmez mekanlardan biri.

6- Ten Point

Eski Lara Yolun'da bulunan Ten Point dostlarınızla gidip nargile içip dev ekranda maç keyifini sonuna kadar yaşayabileceğiniz bir yer.

7- The Big Stop

The Big Stop, misafirlerine keyifli dekorasyonu ve muhteşem yemekleri yanında dev ekranda maç keyfini de sunuyor.
 

Bonus – Antalya Arena

Biz sizin için bir çok mekan seçeneği sunduk ama siz yine de Antalyaspor maçlarında, biletinizi alıp stada gidin deriz  :)

 

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!