Antalya'da Maç İzlemek İçin 7 İdeal Mekan

Şehrini Tanı16 Ağustos 2018
2.6B OKUNMA
Paylaş

Türkiye’nin neresine giderseniz gidin futbol deyince akan sular durur, hemen konu kapanır, maça dalınır. Kimisi avazı çıktığı kadar bağırarak maç izlemeyi sever, kimi sükunetle, kimi dost sohbetiyle… Biz de bu yazımızda sizin için Antalya’da maç izlemek için ideal yerleri derlemeye çalıştık.

1- Big Yellow Taxi Benzin-Işıklar

Arkadaşınızla buluşup maç izlemek istediğiniz anlarda Big Yellow Taxi’nin maç seyredenler için ayırdığı özel alan sizi ağırlıyor. Böylece etrafınızdakileri rahatsız edeceğinizi düşünmeden, maçın heyecanını rahatça yaşayabilirsiniz. Maç günleri çok kalabalık olduğu için, önceden rezervasyon yapmanızı öneririz.

 

2- Çağlayan Büfe

Lara'da hem uygun fiyat hem de rahat bir şekilde maç izlemek isteyenler için tam adresi, büfe denildiğine bakmayın çoktan mekan haline gelmiş. Manzarası da Çağlayan Büfe'yi seçmenize bir diğer sebep.

 

3- Paşa Cafe

Hem eğlenmek hem de tuttuğunuz takımın maçını izlemek konusunda karar veremediyseniz bizim önerimiz Paşa Cafe, Konyaaltı caddesinde, Atatürk Parkında girişte hemen sol taraftadır.

 

4- Türk Kahvesi-Konyaaltı

Maçınızı izlerken kart oynayabileceğiniz, okey oynayabileceğiniz, nargilenizi içebileceğiniz, dostlarınızla hoş sohbet edebileceğiniz sıcak samimi ortamıyla Konyaaltı'nda vazgeçilmez mekanlardan biri.

5- Shakespeare Coffee & Bistro Konyaaltı

Dev ekrandaki maç keyfinizi zengin ve lezzetli yemekleriyle ikiye katlanacak, derbi dönemleri çok kalabalık oluyor rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

 

6- Köyüm Lara

 Klasikleşmiş mekanlardan biri olan Köyüm dostlarınızla gidip nargile içip dev ekranda maç keyifini sonuna kadar yaşayabileceğiniz bir yer.

7- Cafe Pik

Cafe Pik, misafirlerine keyifli dekorasyonu ve muhteşem yemekleri yanında dev ekranda maç keyfini de sunuyor.

 

Bonus – Antalya Arena

Biz sizin için bir çok mekan seçeneği sunduk ama siz yine de Antalyaspor maçlarında, biletinizi alıp stada gidin deriz  :)

 

2.6B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!