Antalya'da Mangal Keyfi Yapılacak 7 Mekan

Şehrini Tanı25 Mayıs 2022
131.5B OKUNMA
Paylaş

Mangal denince hepimizin aklı bir an durur. Mangalda cızbız eden kasap köfteler, nar gibi kızaran kanatlar, yağını mangala salan lokum kıvamında sucuklar olsaydı da yeseydik şimdi ne güzel olurdu değil mi?

Aklınıza mangalı soktuk madem yer önerisi vermeden olmaz. Antalya’da yaşayan ve mangal seven dostlarımız için uygun 7 mangal alanını değerlendirdik.

Listeye başlamadan uyaralım. Yangına sebebiyet vermemek için lütfen yaktığınız ateşi söndürdüğünüzden emin olun. 

1-Sarısu Piknik Ve Mangal Alanı

2-Lara Plajı Piknik Alanı

3-Antalya Hayvanat Bahçesi

Geniş alanıyla mangal yakılmaya müsaade edilen bir yer. Tabi hayvanat bahçesinin alt taraflarında mangalımızı yakıp dostlarımızı rahatsız etmeyelim. Mangaldan  sonra aldığımız kalorileri dostlarımızı ziyaret ederken rahatça verebilmek mümkün. Hatta o kadar çok merdiven, yokuş var ki bütün hayvan dostlarımızı ziyaret edeceğimizi düşünürsek kiloların fazlasını da verebiliriz. :)

4-Büyük Çaltıcak

5-Kurşunlu Şelalesi Ve Tabiat Parkı

Antalya Kent Ormanı Meşe Kapısı Piknik Alanı

7-Topçam Plajı Mesire Alanı

Bonus Evin Balkonu / Bahçesi

Eğer evinin güzel bir bahçesi yada balkonu varsa dışarıda yer bulmakla hiç uğraşmayalım.  Ailemizi arkadaşlarımızı toplayıp evde yaptığımız mangaldan daha keyifli ne olabilir ki? Hem eksik bir eşyanın unutulmuş olma riski çok düşük. Malzemeyi alıp mangalı evde unutmuşta olabilirdik :)

131.5B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!