Antalya'da Öğrencinin Halinden Anlayan 7 Mekan

Şehrini Tanı15 Kasım 2018
12.3B OKUNMA
Paylaş

Hemen her öğrencinin ay sonunda yaşadığı cebinde kalan son parayla ne yapacağı sorunsalıdır. Aşağıdaki derlememiz ay sonunda Antalyalı öğrencilerin cebinde birkaç kuruş fazla kalması içindir. :)

1- Güneş Fırını

Derse yetişeceğim diye kahvaltı edemediğinde, gece yarısı miden kazındığında, canın çay isteyip evde tüpün bittiğini farkettiğinde, ya da sadece 2 muhabbetin belini kırmak istediğinde 7/24 açık Güneş Fırını bizce tam aradığın yer.

2- Ayvalık Tost Kültür

Sabah derse gecikenlerin, gece ders çalışmaktan acıkanların yardımına bol malzemesiyle yetişen meşhur Ayvalık Tost, Üstelik fiyatı da çok uygun 6 lira . Tosların içi o kadar dolu oluyorki yerken zorlanabilirsiniz.

3- Megapol Sinemaları

“Öğrenciyiz diye sosyalleşmeyelim mi?” diye isyan ettiğini duyar gibiyiz. Hem uygun fiyatı hem de genel izleyici kitlesi bakımından tam kafana göre bir yer Megapol Sinemaları. Ses sisteminde ve konforda çok büyük beklenti içine girmediğinde karşılığını fazlasıyla alabileceğini düşünüyoruz.

4- MyMoon Kafe

Orada hep bir kafe vardı. Adı değişti, sanı değişti, tarzı değişti ama yeri değişmedi. Mutasyonun son haliyle MyMoon Kafe kampüsten çıkan her üniversiteliyi güleryüzle karşılar. Kışın ısıtması, yazın soğutması da 365 gün gidilesi bir yer yapar. Menüsündeki %98’lik tüketim oranını çay karşılıyor olsa da, kahvaltısıyla, öğle yemeğiyle, gece mesaisiyle de keyifle gidilebilecek bir mekan.

5- Sultan Pizza

Hamuruna doygun, malzemesine dolgun, hünerli ellerden çıkma pizza bir pizza aradığında Sultan Pizza seni Üniversite yakınında daima bekleyen yerlerden biridir. Evde kalabalık olduğunuz ve koyu bir sohbete ya da oyuna daldığınız anlarda siparişle Uygun Büyük Boy Pizza  menülerinden tercih edebilirsiniz.

6-Varuna Gezgin Cafe

Yedik içtik tamam da ya eğlence? diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. İşte sorunuzun cevabı hem güzel dekoruyla keyif veren hem de cebinize zarar vermeyecek, alkolü kaçırsanız bile kendinize geldiğinizde pişmanlık yaratmayacak mekan 'Varuna Gezgin Cafe.' Dünya biralarını her ay yaptığı kampanya menüleri ile uygun fiyata içebilirsiniz. Ayrıca, tam da alkolün yanında isteyeceğiniz tüm yemek çeşitleri de mekanda yer alıyor, biz denedik tatları gerçekten lezzetli.

7- Dondurma Dükkanı

Okul yokken şöyle bir şehir turu yapalım dediğinde genelde ilk gidilen yer Işıklar Caddesi olur. Yoldan geçerken Dondurma Dükkanı’ndan aldığın lezzetli külah dondurma ile yürüyüşünüzü daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

12.3B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!