Antalya'da Sevgililer Günü'nde Gidilebilecek Mekanlar

Şehrini Tanı13 Şubat 2019
3.4B OKUNMA
Paylaş

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı zaman kala sizlere ilaç gibi gelecek Sevgililer Günü mekan listesi hazırladık. Sevgilinizle bu özel akşamı kutlarken kendinizi rahat hissedebileceğiniz, farklı zevklere uygun mekanları bir araya getirdik. Unutulmaz bir sevgililer günü geçirmeniz dileğiyle!

Sevginiz bol olsun!

Siz de kendi işletmenizin  bu listeye eklenmesini istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin: info@antalyacityzone.com

1- Asmani Restaurant

Antalya'nın en keyifli yerinde konumlanan Asmani, sizlere Akdeniz’in mavisi ve Toros Dağları’nın eşsiz manzarasıyla, dünya mutfaklarından lezzetler sunan Asmani’de unutulmaz bir Sevgililer Günü'nü geçirmeniz mümkün.

2- Seraser Fine Dining Restaurant

Antalya’da açıldığı günden bu yana popülerliğini koruyan mekanı Seraser. Dünya mutfağı ve geleneksel lezzetlerle harmanlayarak sizlere kusursuz bir lezzet deneyimini yaşatacak. Sevgililer Günü için de çiftlerin keyifli zaman geçirebilecekleri yerlerin başında geliyor.

3- Sota Eat& Drink 

Antalya’nın yaz-kış en keyifli mekanlarından Sota, Sevgililer Günü'nde de oldukça romantik anlar geçirmenizi sağlayacak yerlerden. Şöminesiyle sıcacık atmosferinde sevgilinizle romantik ve keyifli bir akşam geçirmemeniz burada imkansız.

4- Kesik Meyhane

Antalya’nın eğlence anlayışını yansıtan Kesik Meyhane  eski adap modern usul harmanlayan yeni nesil bir meyhane. Akdeniz mutfağının hakim olduğu meyhanenin mezeleri ve ara sıcakları oldukça lezzetli. Kulaklarımızı yormayacak, sohbetimizi bölmeyecek bir müzik eşliğinde Sevgililer Günü’nün keyif dolu geçireceğiniz adreslerinden biri.

5- The 251 Soul

Müzik sizin için vazgeçilmezse bu önerimizi beğeneceğinize eminiz. Akra Otel’in içerisinde bulunan The 251’de unutulmaz caz şarkıları arka planda çalarken, size de sevgilinizle anın tadını çıkarmak kalıyor.

6- Çay Tea’s Lunchroom & Deco Home

Farklı dekorasyonu ile dikkat çeken Çay Tea’s, Antalya'nın romantik yerleri arasında. Çay Tea’s de sizi bekleyen sıcak karşılama ile içiniz ısınacak, lezzetli menü seçenekleriyle sevgilinizle bu özel akşamın keyfini çıkaracaksınız.

7- Gazetta Brasserie

Özenli dekorasyonu Kaleiçi’nin tarihi  atmosferi ile harmanlandığında, Sevgililer Günü'nü Antalya'da geçirecekler için en iyi seçeneklerden. Mekan, İtalyan mutfağından sunduğu lezzetlerle de ön plana çıkıyor ve unutulmaz anlar vadediyor.

3.4B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!