Antalya’da Sevgiliyle Gidilebilecek 7 Yer

Şehrini Tanı07 Ağustos 2018
50.1B OKUNMA
Paylaş

Antalya'da sevgiliyle gidilebilecek pek çok romantik yer var fakat biz bu sefer hem romantik hem de eğlenceli şeyler yapmak isteyen çiftleri düşündük. 

1-Kaleiçi

Tarih dolu sokakları arasında gezebilir birbirinden lezzetli restoranlarda ve kafelerde vakit geçirebilirsiniz.

2-Grace Lounge

Kaleiçi'nde tarihi dokuyu hissedebileceğiniz sakin ve dingin bir ortamda sevgilinizle birbirinden güzel şarapların tadını çıkararak romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

3-Asmani Restaurant

Akra Barut Otel'in çatı katında bulunan Asmani zevkli tasarımıyla ve büyüleyici manzarasıyla romantik bir ambiyans yaratıyor. Sevgilinizle özel bir kutlama için ya da sırf içinizden geldiği için güzel bir yemek yemek isterseniz tercihinizi buradan yana kullanmalısınız.

4-Balıkçı İsa

Sevgilinizle şöyle güzel bir balık yemek istiyorsanız yanınızda da manzaramız olsun diyorsanız aradığınız adres burası.

5-Zaruri

Cazın romantik melodileri eşliğinde rakı içmenin tadı bir başka. Birbirinden lezzetli mezelerle hem aşka hem yemeğe doyacağınız bir gece sizi bekliyor.

6-Kaş

Şehir hayatının kalabalığından, yoğunluğundan bunaldıysanız sevgilinizi de alıp bir hafta sonu kaçamağı yapmaya ne dersiniz? Bunun için bizce en uygun rota Kaş. Dilediğiniz gibi manzaranın tadını çıkarabilir, yeşilliğin içinde kaybolabilir bütün dertlerinizden arınıp romantik birkaç gün geçirebilirsiniz.

7-IKEA

Her zaman yaptığınız şeylerden sıkıldıysanız farklı aktiviteler arıyorsanız size eğlenceli bir önerimiz var. Sevgilinizi de alıp kendinizi IKEA'nın renkli dünyasına bırakın.

50.1B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!