Antalya'nın En İyi 7 Butik Oteli

Şehrini Tanı17 Ağustos 2018
8.2B OKUNMA
Paylaş

Küçük hafta sonu kaçamakları, özel günler, kafa dinleme ya da iş seyahatleri gibi hem merkezi hemde sıradanlıktan öte, özel bir otel arayanlar için bu modern tarihi oteller, tam da sizin aradığınız gibi.

1- Prime Boutique Hotel

1 Nisan 2014 tarihinde faaliyete geçen, deniz manzaralı odalarıyla, şehrin içindeki modern duruşu ve elit hizmet anlayışıyla en iyiler arasında.

 

2- Santa Marina Hotel

Dünyaca ünlü Konyaaltı sahil şeridinde yer alan Hotel Şehir merkezine 5 Km, Havalimanına 14 Km, Antalya Kongre Salonuna 3 Km, Aquland ve Dolphinland’a 3 Km mesafede olup, gezip görmek için tercih edeceğiniz mekanlara oldukça yakın mesafededir. Üstelik mavi bayrak ödüllü, Hotel’in hizmet kalitesi en yüksek seviyededir.

 

3- Upper House

Cennette vaat edilen bir köşe. Değerli ve benzersiz konukları için. Yolunuz Kaş'a düşerse mutlaka uğrayın.

 

 

4- Alp Paşa Hotels

Kaleiçi’nde, Helenistik Roma, Bizans ve Selçuklu dönemi yapılar ile birlikte tarihin hemen her döneminden kesitler sunan konak otantik havasıyla büyüleyici bir ihtişama sahip.

 

5- Hadrian Gate Hotel

Kaleiçi’nin kendine özgü oyma ve kabartma işlemeleriyle süslü mimarisiyle şehrin ve eğlencenin tam ortasında.

 

6- Tuvana Hotel

Tuvana, Hititler’de din,dil,ırk ayrımı yapmaksızın tüm insanlığın kutsandığı bir şölenin adı.

Otelin  temelleri 18. Yy da atılmış o zamandan beri konaklama amacıyla kullanılmakta. Tarih kokan odaları ve muhteşem mimarisiyle Tuvana Hotel Kaleiçi’nin tam merkezinde.

 

7- Puding Marina Residence

Antalya’nın kalbinde, dağların eşsiz panaromasında, kayalıkların altında efsanevi atmosferiyle size hem modern hem de otantik bir tat sunuyor.

 

8.2B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!