Antalya'nın En İyi 7 Golf Oteli

Şehrini Tanı16 Temmuz 2018
220 OKUNMA
Paylaş

Dünya’nın sayılı golf merkezlerinden biri olan Antalya’nın golf tutkunlarını ağırlamaktan keyif alan bu oteller, en iyileri.

1- Maxx Royal Belek Golf Resort

Belek bölgesinin en iddialı ve büyük golf tesislerinden biri  Montgomerie Maxx Royal Dünyanın en iyi golfçüleri arasında yer alan Colin Montgomerie tarafından tasarlanmış sahalarıyla Belek'in en iddialı golf tesisi olma özelliğine sahip Montgomerie Maxx Royal'de kalite, eşsiz tasarım ve sunumla birleşmiştir.

Adres:İskele Mevkii, Belek, 07500 Serik/Antalya

Telefon:(0242) 710 2700

2- Regnum Carya Golf & Spa Resort

Geleneksel İngiliz mimarisine sahip Türkiye'nin ilk klasik golf kulübüdür. The Championship Golf Sahasına sahip Carya Golf Kulübü'nün tasarımı, beş kez British Open şampiyonu olan Peter Thomson'ın kurucusu olduğu Thomson Perrett&Lobb Golf Course Architects tarafından yapılmıştır. Saygın golf yayınları tarafından dünyanın en iyi 100 golf kulübü arasında gösterilen Carya Golf Kulübü, Türkiye'de 18 delikli uluslararası turnuva oynatma hakkına sahip ender kulüplerdendir. Üstelik Avrupa da bir ilk olan gece de golf oynama keyfi sunuyor.

Adres:Regnum Carya Golf & Spa Resort , Kadriye Bölgesi, Üçkum Tepesi Mevkii, Belek-Antalya

telefon: (242) 710 34 34

3- Cornelia Diamond Golf Resort & Spa

David Leadbetter ve onun nitelikli eğitmenleri Leadbetter Golf Academy adı altında Cornelia Golf Club ve Cornelia Hotels Golf & Spa’da sadece birkaç isim Ernie Els, Charles Howell III, Trevor Immelman, Nick Fiyat, Greg Norman, Michelle Wie ve Paula Creamer birlikte yeni öğretim akademisi açtılar. Profsyonel ekibi ve oyun alanıyla Cornelia Hotels sizi golfe davet ediyor.

Adres: Ileri Basi Mevkii, 07500

Telefon:(0242) 710 1500

4- Gloria Golf Resort

Türkiye'nin en büyük golf eğitim tesisine sahip olan Gloria Golf Akademi; bireysel, grup ve özel junior eğitim programlarını son derece profesyonel bir ekiple hayata geçiriyor. Akademi, golf sporuna gönül veren pro adayları için benzersiz bir eğitim imkânı sağlıyor.

Adres: Acisu Mevkii Belek Serik Antalya, 07500

Telefon:(0242) 710 0600

5- Sirene Belek Golf Hotel

Fıstık Çamlarının güzelliklerini sergilediği, yeşilin en güzel renklerini dans ettirdiği, denizin göz alıcı mavisi... Sirene Belek Hotel, Türk Turizminin rivierası olarak kabul edilen, doğal dokusu ve sahil şeridinin büyüsünü fazlasıyla hissettiren, Belek Turizm Merkezi'nin en güzel yerinde.Tesis olarak konuklarının yaşam alanlarına önem veren, modern ve estetik mimarisi ile ön plana çıkan tasarım... Yeşilin tüm tonlarını görebileceğiniz doğal bitki yapısı, konforu, ferahlığı, geniş ve huzurlu mekanlarla rahatlığınız için tasarlanmıştır.

Adres:Sirene Belek Golf & Wellness Hotel, Ückumtepesi Mevkii PK No:33, 07500 Antalya

Telefon:(0242) 710 0800

6- Kaya Palazzo Golf Resort

Kaya Eagles Golf Club Antalya Belek'te golf tutkunlarını bir araya getiren nezaketin, kalitenin ve prestijin buluştuğu seçkin bir golf merkezi konumundadır. Uluslararası çapta ünlü tasarımcı David Jones'un imzasını taşıyan tematik mimari taşımaktaır.Gücünü, dünya golf tutkunlarının bir numaralı tercihi, Avrupa'nın en prestijli golf kulübü Eagles Charity Golf Club deneyimiyle birleştirmiştir. 

Adres:Üç Kum Tepesi Mevki, Belek, Serik, Antalya

Telefon:(0242) 710 4000

7- Sueno Golf Club

Sueno Golf Club golf dünyasında hızla yükselen, yerli ve yabancı golf severlerin ilgisini çeken klasik bir golf kulübüdür. Bir golf cenneti haline gelen Antalya Belek bölgesinin ılıman iklimi nedeniyle uzun bir golf sezonu boyunca hem misafirlerine hem de yerel, ulusal ve uluslararası turnuvalara eşsiz bir ev sahipliği yapmaktadır.Göller ve çam ağaçlarının yer aldığı bir alana kurulan ve toplam 36 delikli iki ayrı parkurdan oluşan golf sahası ile otel binası içiçedir.

Adres:Tasliburun Mevkii, 07330 Belek / Serik/Antalya

Telefon:(0242) 710 3000

220 OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

İlgili İçerikler

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!