Antalya'nın En İyi 7 Kahvecisi

Şehrini Tanı18 Ocak 2022
11.4B OKUNMA
Paylaş

Artan kahve duraklarının arasında hem iyi bir ortam, hem de lezzetli bir kahveyi aynı aynda yakalamak zor hale gelmeye başladı. Bizlerde bunun için Antalya'daki en iyi 7 kahveciyi sizler için listeledik. Keyifli okumalar

1- Başka Ol

Kitap, müzik, yemek ve bisiklet temasıyla oluşturulan Başka OL’ da uzman baristaların ellerinde hazırlanan lezzetli kahvelerinizi yudumlayarak keyif yapabilir, bisikletleri ve diğer ürünleri incelerken keyifli ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

2- The Sudd Coffee

Eski Lara yolunda başlayan küçük serüven Konyaaltı ve Kaleiçi’ne de açtıkları şubelerle kahve serüvenlerine devam ediyorlar. Nitelikli kahve yapma konusunda tam not alarak kahve severlerle buluşmaya devam eden The Sudd Coffee

 

3- The Dose Coffee

Girişimci bir Türk kadınının kahve eğitimi alarak açtığı ve lezzetli tatlılarıyla da zenginleştirdiği butik kahve evi The Dose  Coffee Konyaaltı Caddesi’nde bulunuyor. La Marzocco kahve makinesi kullanarak yaptıkları ve diğer tekniklerle demlenen lezzetli kahveleriniz sohbetlerinize eşlik edecek.

4- The Cozy Coffee House

The Cozzy Coffe House kalabalıktan uzak, denize yakın lokasyonu ile Yalım Park’ta butik bir kahve dükkanı olarak bulunuyor. Farklı demleme teknikleriyle de lezzetli kahveler içebilir, Sade Pattisserie’den temin ettikleri tatlılarını yerken bu samimi mekanda vakit geçirebilirsiniz.

5- Cafe BUBU

Konyaaltı’nda bulunan Cafe BUBU kahve kültürünün oldukça gelişmiş olduğu Güney Koreli bir çift tarafından işletiliyor. Kahve yapımı konusunda sürekli olarak kendilerini geliştiren Cafe BUBU kaliteli kahve sunabilmek adına kahve menülerini çeşitlendiriyorlar.

 

6- 404 Coffee

Hoş mekan tasarımı ve lezzetli kahveleri ile istediğiniz zaman ofis olarak da kullanıp güzel vakit geçirebileceğiniz bir mekan 404 Coffee. Özele seçim yaptığı kahve çekirdekleriyle müşterilerine güzel bir kahve içirme gayesinde olan 404 Coffee Macha Latte ile de menüsünde çok bulamadığımız bir farklılık sunuyor bize.

7- Coffeetainer

Hayat kahve ile başlar mottalarıyla kahveye tutkularını ortaya koyan Coffeetainer, kahve demleme tarzları ve şekilleriyle iddialı bir kahve durağı olarak karşımıza Altınkum’da çıkıyor. Keyifli dekorasyonları ve ve ferah bahçesiyle birlikte sohbetinize eşlik eden lezzetli bir kahveden keyif almamak neredeyse imkansız.

11.4B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!