Antalya'nın En İyi 7 Şehir Oteli

Şehrini Tanı22 Aralık 2018
2.8B OKUNMA
Paylaş

Hem merkeze yakın olsun, hem manzaralı olsun, en önemlisi de yemekleri diyet bozdursun  istiyorsanız Antalya’nın en şık 7 şehir oteline bir göz gezdirin.

1- Akra Hotel

Kalitesi, vizyonu, hizmet anlayışı ve enerjisiyle şehrin kalbine imzasını atan otel, gelenekselleşmiş Barut Otelleri hizmet anlayışı ile sizi Antalya'yı doyasıya yaşamaya davet ediyor.

2- Rixos Downtown

Şehrin ritmi ve doğanın dinlendirici havası bir arada. Deniz, dağ ve şehir manzarasına sahip odalar, dünya standartlarında restoranlar, 300 metre uzunluğundaki plaj ve daha fazlası.

3- The Marmara

Her zaman “En İyi”yi sunan The Marmara yılların getirdiği deneyim, üstün kalite ve hizmet  anlayışını konforla buluşturduğu ayrıcalıklı dünyasında sizinle tanışmayı bekliyor.

4- Club Hotel Sera

Havaalanına ve merkeze yakın konumuyla lüks, eğlence ve konforunu profesyonel ekibiyle sizlere sunan Club Sera iş seyahatleriniz, günübirlik ziyaretleriniz ve en güzel tatil zamanlarınızda sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaklardır.

5- Ramada Plaza

Ramada Plaza tatil ve iş seyahatlerinizi konfor, lüks ve eğlence ile buluştururken, bir taraftan da sizi tarihin içinde büyülü bir gezintiye çıkarıyor, resort tadında şehirle iç içe olan otel falezlerin üzerindeki eşsiz duruşu ve manzarasıyla en kusursuz deneyiminiz olmaya aday.

6- Oz Hotel- Antalya Hotel

5000 mᵌ’lik bir alan üzerine konumlanmış olan Antalya Hotel, falezler üzerine inşa edilmiştir. Şehrini uluslararası kongre ve toplantılar için adeta bir çekim merkezi  haline getirmiş. Üstün hizmet kalitesi; deneyimli ve güler yüzlü personeliyle misafirlerini ağırlamakta profesyoneller. 

7- Su Otel

Misafirlerini "Özel Hissettirmek" ilkesiyle hareket eder ve doğal bir misafir sadakati, öncü ve yenilikçi konseptleriyle fark yaratıyorlar.

2.8B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!