Antalya'nın En Keyifli Kitap Kafeleri

Şehrini Tanı04 Ekim 2022
22.6B OKUNMA
Paylaş

Antalya'da hem kitap alışverişi yapabileceğiniz, hem ders çalışabileceğiniz hem de kitabınızı okurken kahvenizi yudumlayıp ortamın keyfini çıkartabileceğiniz kitap kafelerle buluşturuyoruz bu yazımızda sizleri.

Başka OL

Antalya Akra Barut otelinin hemen karşısında, cadde üzerindeki kolay ulaşımı ve güzel atmosferiyle karşılıyor bizi Başka OL. Kitap, müzik, yemek ve bisiklet temasıyla oluşturulan Başka OL, kitap alabileceğiniz, dilerseniz iç kısımda kitabınızı da okuyabilir, self servis hizmetiyle kitabınıza eşlik edecek kahvenizi de seçebilirsiniz. Bisiklet kitap kafe olarak hizmet veren Başka OL aynı zamanda bisiklet satışı ve bisikletinizin bakımını da yapıyor. El yapımı makarnalar alabileceğiniz, özel sipariş doğum günü pastası sipariş verebileceğiniz bir rota aynı zamanda Başka OL. Sadece Kitap veya bisiklet satın alıp bakım yaptırmak için değil, arkadaşlarınızla güzel bir kahvaltı yapabilir, hoş bir akşam üstü alkol alabilmek için de gidebileceğiniz noktalar arasında. Özel tasarım ürünlerin satışının yanı sıra Antalya’da başka hiçbir yerde kolay kolay bulamayacağınız özellikteki ürünlerin de satışıyla oldukça öne çıkan bir kitap kafe olarak karşımızı çıkıyor Başka OL. Pet Friendly olmasıyla da öne çıkan özelliğini eklemeden geçmeyelim.

Poe Kitap Kafe

Kitap kahve ve lezzetli atıştırmalıkları aynı ortamda yakalamak isteyenler için br sonraki rotamız Poe Kitap Kafe. İstediğiniz kitabı seçip, dilediğiniz mindere oturayım ya da samimi bir sohbetin içinde rahat bir ortamda bulunayım isterseniz ‘Poe Book & Coffe House’ kafe üçüncü nesil kahveleriyle sizleri Antalya Lara’da bekliyor.

Octopus Kitap Kafe

45’lik plaklar ve kasetleri ile müzik severleri etkileyen, içeriyi saran kitap kokusu ve masaları birbirinden ayıran kitap rafları ile  genellikle öğrencilerin ders çalışmak için uğradığı sakin ortamıyla karşılıyor bizi Octopus. Sadece kitap değil, orijinal film dvdleri ve satın alabileceğiniz plaklar da mevcut Octopus Kitap Kafe’de. İki katı ve teras bölümüyle keyifli vakit geçirip ister kitap okuyup ister ders çalışabileceğiniz Octopus kafe Işıklar Caddesi’nde hizmetinizde.

22.6B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!