Antalya'nın Yeni Açılan 7 Mekanı

Şehrini Tanı05 Ekim 2018
15.6B OKUNMA
Paylaş

Şehrin yeni açılan mekanlarına bir merhaba demeye ne dersiniz?

Tüm mekanların adres ve iletişim bilgilerine Şehir Rehberine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1- Sota Eat&Drink

Atatürk Parkı'nın içinde daha önce bu tatta bir mekan görmediğinize eminiz! Hem menüsü hem de sade ve şık atmosferiyle pek sevdik kendisini.
Kahveleri, atıştırmalık lezzetleri, tek kelime ile şahane! Buz gibi biranızı keyifle içerken sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz. Sözün kısası, kısa sürede sıcak bir mekanına dönüşen Sota’ya en kısa sürede uğramalısınız. 
 

2- Kesik Meyhane

Eylül ayında kapılarını açan mekan Kaleiçi’nin tarihi atmosferinde misafirlerini ağırlıyor. Kesik Meyhane’de fasıl yok ama lezzetli mezeleri samimi atmosferi ile bol sohbetli bir gece yaşamak mümkün. Bir an önce keşfetmelisiniz. 

3- The Little Caffe

Çağlayan’dan kahve kokuları gelmeye başladı!
Kalabalıktan uzak olan The Little Caffe birçok butik mekan gibi küçücük. Ama içerideki yaratıcılığı görmeniz lazım, keyifli atmosfere sahip. Bu keyfi ikiye katlayan nefis tatlı ve kahveleri var tabii. Mekanın önünde, güzel havaların tadını çıkarabileceğiniz bir alan mevcut. 
 

4- 2 Tek

Yeni nesil, eski adap meyhanelerden! 
Farklı mezeleri yeniden yorumlayan 2tek’te mutlaka denemeniz gereken lezzetler var. Girit ezme, Çerkez balığı, balık kokoreç, aşk-name demeniz gereken lezzetler. 
 

5- Çikolata Evim

Çikolata severler için “Cennete düşmenin” vücut bulmuş halidir burası. Eski Lara Yolun'da açılan bu mekanda, çikolatanın burnunuza kadar gelen dayanılmaz kokusu sizi cezbedecek. Frambuazlı, kahveli, hindistan cevizli, bademli, krokanlı ve daha sayamadığımız çok çeşitli çikolatalar ile mutlak mutluluğa sonunda kavuşabileceksiniz.

6- Sumak Lokantası

Bildiğiniz geleneksel lezzetleri yeniden yorumluyor Sumak Lokantası. Özenle hazırlanmış mezeler ve Anadolu'nun yerel üreticiden alınan ürünlerle yapılıyor yemekler geleneksel bir lezzet yolculuğuna çıkmak isterseniz Sumak Lokantası’na mutlaka uğramalısınız. 

7- Tost Busters

Kim tost sevmez ki öyle günün bir öğünün lezzeti de değildir tost!  İki ekmek dilimi arasına sığdırılan bir dünyadan bahsediyoruz, işete Kaleiçi’nde açılan Tost Busters’da birbirinden farklı tostlar yiyebilirsiniz.

15.6B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!