Lara'da Mutlaka Gitmeniz Gereken 7 Meyhane

Şehrini Tanı03 Ağustos 2018
27B OKUNMA
Paylaş

Meyhanelere sevinince gideriz, üzülünce gideriz, efkarlanınca gideriz, hava güzel diye gideriz maksat meyhaneye gitmek için bir neden olsun. Tercihiniz Lara tarafında bir meyhaneye gitmekse sizin için mutlaka gitmeniz gereken 7 meyhaneyi listeledik.

1- Bi' Büyük Meyhane

İlgili çalışanları ve samimi ortamıyla dilden dile dolaşan Bi’ Büyük Meyhane neşesi ve eğlencesiyle Antalya’da gece hayatına renk katıyor. Favorilerden yaprak ciğer, köpoğlu ve otlu kavurmayı denemelisiniz.

2- Saros Balıkçısı

Antalya’da pek rastlamadığımız ‘’rakı sizden balık bizden’’ sloganıyla  insanın dikkatini en başta çekiyor. Balık çeşitlerinden hangisini yeseniz pişman olmazsınız. Balığınızın yanında bizim tavsiyemiz  kaşarlı patlıcanı denemeniz. 

3- Zaruri

‘’Caz makamında içkili lokanta’’ sloganıyla fasıl kalıbından çıkan Zaruri’nin  deneyenin denemeyene mutlaka önerdiği köftelerini tatmalısınız. Zevkle döşenmiş mekanın cazla birleşiminde dostlarınızla hoş sohbetler edip keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

4- Rayb Ocakbaşı

Haftanın beş günü canlı müzikle müzikseverleri buluşturan Rayb Ocakbaşı lezzetli yemekleriyle de tatmin ediyor. Mezelerden fava, hibeş, köpoğlu ana yemeklerden marine edilmiş süt danasından et iş denenmesi gereken lezzetler arasında.

5- Pera

Pera Meyhanesi Eski Lara yolu üzerinde hizmet veriyor. Meyhanede Pazartesi hariç her gece canlı fasıl programı var, yeşillikler ortasında bir yüzü denize bakan Pera, eski meyhane kültürünü yaşatmaya önem veriyor. 

6- Sandal Balık-Lara

Ne zaman isteseniz taze ve lezzetli balık bulabileceğiniz bir adres. Sakin atmosferi, fark yaratan mezeleri ve sunumları ile leziz bir sofrada bol sohbetli bir akşam geçirebilirsiniz. 

7- Kalamar Balık Lara

Akdeniz'in muhteşem manzarası karşasında sevdiklerinizle sohbet ederken kefiyle içecekelerinizi yudumlayabilirsiniz. 

27B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!