Lara'da Mutlaka Gitmeniz Gereken 7 Meyhane

Şehrini Tanı03 Ağustos 2018
4.7B OKUNMA
Paylaş

Meyhanelere sevinince gideriz, üzülünce gideriz, efkarlanınca gideriz, hava güzel diye gideriz maksat meyhaneye gitmek için bir neden olsun. Tercihiniz Lara tarafında bir meyhaneye gitmekse sizin için mutlaka gitmeniz gereken 7 meyhaneyi listeledik.

1- Bi' Büyük Meyhane

İlgili çalışanları ve samimi ortamıyla dilden dile dolaşan Bi’ Büyük Meyhane neşesi ve eğlencesiyle Antalya’da gece hayatına renk katıyor. Favorilerden yaprak ciğer, köpoğlu ve otlu kavurmayı denemelisiniz.

2- Saros Balıkçısı

Antalya’da pek rastlamadığımız ‘’rakı sizden balık bizden’’ sloganıyla  insanın dikkatini en başta çekiyor. Balık çeşitlerinden hangisini yeseniz pişman olmazsınız. Balığınızın yanında bizim tavsiyemiz  kaşarlı patlıcanı denemeniz. 

3- Zaruri

‘’Caz makamında içkili lokanta’’ sloganıyla fasıl kalıbından çıkan Zaruri’nin  deneyenin denemeyene mutlaka önerdiği köftelerini tatmalısınız. Zevkle döşenmiş mekanın cazla birleşiminde dostlarınızla hoş sohbetler edip keyifli bir gece geçirebilirsiniz.

4- Rayb Ocakbaşı

Haftanın beş günü canlı müzikle müzikseverleri buluşturan Rayb Ocakbaşı lezzetli yemekleriyle de tatmin ediyor. Mezelerden fava, hibeş, köpoğlu ana yemeklerden marine edilmiş süt danasından et iş denenmesi gereken lezzetler arasında.

5- Üzüm Kızı Greek Taverna

Atmosferiyle keyifli bir gece sunan Üzüm Kızı hizmet kalitesiyle de misafirlerini hayal kırıklığına uğratmıyor. Damak zevkinizden de mahrum kalmamak için sütte balığını denemeden gecenizi sonlandırmayın deriz.

6- RN Ocakbaşı

Birbirinden güzel etlerinin arasında küşleme ve Adana kebabı mutlaka tatmalısınız. Müziğe ve yemeye doyacağınız keyifli bir gece sizi bekliyor.

7- Zeytin Dalı Meyhane

Sevdiklerinizle gidip doyasıya eğleneceğiniz Zeytin Dalı Meyhanesi samimi ortamıyla sizi hemen içine çekiyor. Favorilerden meyhane kavurmasını mutlaka denemelisiniz.

4.7B OKUNMA
Paylaş
Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!