Festival | 3. Antalya Akra Caz Festivali- Ertelendi

Etkinlikler
26 Eylül 2020 - 09 Ekim 2020
20:00

3. ANTALYA AKRA CAZ FESTİVALİ ERTELENDİ

Değerli Sanatseverler,

Bu yıl Haziran ayında üçüncüsünü gerçekleştirmeyi planladığımız; ancak pandemi nedeniyle ertelemek durumunda kaldığımız Antalya Akra Caz Festivali'ni 26 Eylül – 09 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştireceğimizi duyurmuştuk.

Türkiye’nin farklı şehirlerinde konser ve festivallerin oluşabilecek risklerden dolayı erteleniyor olması, bizlerin de sorumluluğunu artırmaktadır. Oluşan bu durumun yanı sıra; maske takma zorunluluğu ve sosyal mesafe kuralı da festivalin coşkusunu kısıtlayacaktır.

Ülkemizin ve dünyanın hassas günlerden geçtiği bu zor süreçte, festivalin bu yıl gerçekleşemeyeceğini ve 2021 yılına ertelendiğini üzüntü ile paylaşmak durumundayız.

Festivalin geçmiş yıllardaki atmosferini, pandemi sonrasında hep birlikte daha coşkulu, heyecanlı yaşayacağımız inancı ile Antalya Akra Caz Festivali'ne emek veren herkese, bizleri bugüne kadar yalnız bırakmayan tüm sanatseverlerimize ve sanatçılarımıza anlayışlarından ve desteklerinden dolayı sonsuz teşekkür ederiz.

Hep birlikte sabırla beklediğimiz güzel bir dönemde, yeniden festivalimizde buluşmak dileğiyle...

Biletix web sitesi ve mobil uygulamadan almış olduğunuz biletlerin bedelinin iadesi, satın alma işleminde kullanılan kredi kartına Biletix tarafından yapılacaktır. Perakende satış noktalarından almış olduğunuz biletleri ise en yakın Biletix Perakende satış noktasına iade edebilirsiniz. Konu hakkında sorularınız için 0 850 755 55 55 numaralı Biletix Çağrı merkezini arayabilir veya www.biletix.com web sitesi yardım sayfalarından bilgi alabilirsiniz.

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!