Konser | 22. Uluslararasi Antalya Piyano Festivali- Pianotainment

Etkinlikler
03 Aralık 2022
20:30

Pianotainment 3 Aralık’ta 22. UluslararasI Antalya Piyano Festivali’nde!

İki Alman piyanist Stephan Weh ve ve Marcel Dorn, caz ve blues eğitimi almadan önce küçük yaşlarda klasik piyano eğitimi alarak müzik hayatına başladı. 

Uluslararası seçkin piyanistlerin yer aldığı Blüthner-Official-Artists'in özel turuna dahil edilen sanatçılar, Çin'de tüm zamanların en büyük piyano yarışmasının finalinde jüri olarak yer aldı. 

Stephan Weh ve ve Marcel Dorn, 1996'daki kadersel buluşmalarından bu yana, sanatsal anlamdaki tüm zengin yönlerini koşulsuz bir tutku ile dinleyici ile paylaşıyor.  

Yaratıcı piyano komedisi ile inanılmaz virtüözlüğün mükemmel bir birleşimi olarak tanımlanan gösterileri ile Pianotainment, Punk, Orkestral Senfoni, Rock ve Opera gibi farklı müzik türlerini müzikal anlamda yeniden değerlendiriyor ve dört elli piyano için düzenliyor. 

2008'de 25.000 bağımsız sektör çalışanı, ikiliyi Almanya'nın en iyi performans sanatçıları olarak seçti.

Muhteşem dört elli piyano gösterilerini 25 yılı aşkın bir süredir, 100'den fazla ülkede dinleyici ile buluşturan Pianotainment, müziği eğlenceyi tutkuyu ve müzikteki yaratıcılığı temsil ediyor.

Pianotainment, görünmez bir bateri seti ve sahnede yer alan diğer teknik özellikleri ile Baroktan rock'a %100 canlı ve özgün düzenlemeriyle, Beethoven’dan Queens Bohemian Rhapsody’ye dinleyiciye mizah dolu bir performans sunuyor. 

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!