Bu etkinliğin tarihi geçti. Yaklaşan etkinlikleri gör

Tiyatro | Küçük Karabalık (Çocuk Oyunu)

Etkinlikler
30 Aralık 2018
14:00

'Annesi ile beraber bir derede yaşayan küçük karabalık bir gün yaşadığı yerin dışındaki dünyayı merak eder ve ona engel olmak isteyenlere karşı direnerek uzun bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuğunda kurbağalarla, denizatlarıyla ve büyük kepçeli bir balıkçıl kuşuyla maceralara atılır.

Hayalini kurduğu yaşam için her şeyi göze alan ve özgürlük uğruna yılmadan savaşan bir balıktır Küçük Kara Balık. Kendi dünyasından çıkıp başka dünyaları tanımak, başka hayatları keşfedip, hayatın sadece yaşadığı dereden ibaret olmadığını öğrenmektir amacı. Kendine sunulanı kabul etmeyen ve daha fazlası için pek çok şeyi göze alan Küçük Karabalık, hayallerini gerçekleştirmekten korkmayan mutlu insanlara da bir örnektir aslında.

Her yetişkinin hayatında en az bir kere okuması ve her çocuğun kütüphanesinde de mutlaka bulunması gereken bu güzel masalı bir kez de bizim sahnemizden izleyin. Hayatın gerçekten bir avuç yerde durmadan dönüp durmak, sonra da yaşlanıp ölüp gitmek olmadığını, bu dünyada başka türlü yaşamanın da mümkün olduğunu görebilmek için.'

Antalya’da olan biten tüm etkinliklerden ilk önce sen haberdar ol!